Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

BRELOKI

Informacja

BRELOKI

Breloczki do kluczy – praktyczny gadżet i ozdoba zestawu kluczy

Breloki do kluczy nadają kluczom osobistego charakteru i pozwalają je wyróżnić spośród zestawu kluczy innych domowników. Breloczki do kluczy w naszym sklepie internetowym to wyjątkowe gadżety, które poza funkcją estetyczną sprawdzą się w codziennym użytkowaniu, a mnogość form pozwoli dobrać odpowiedni dla nas brelok do kluczy. Ozdobne breloczki do kluczy posiadające żeton przydadzą się przy codziennych zakupach. Żeton w brelokach do kluczy posiada uniwersalny rozmiar, który pasuje do wszystkich wózków sklepowych. Warto również nasze dzieci zaopatrzyć w brelok do kluczy – polecamy szczególnie breloczki do kluczy z motywami aniołków oraz zwierzątek – pandy, żyrafy, sowy, lwa i wielu innych, a także breloki do kluczy w formie odblaskowych zawieszek, które można przyczepić także do plecaka, dzięki czemu nasze dziecko będzie dobrze widoczne po zmroku. Kolorowe breloczki do kluczy będą przykuwać uwagę dziecka, a klucze będą łatwe do odnalezienia na dnie plecaka. W ofercie naszego sklepu znajdują się także breloki ze zdjęciem – m.in. z wizerunkiem papieża Jana Pawła II, które na odwrocie posiadają inspirujące cytaty i złote myśli.

Breloki do kluczy dla kobiet i mężczyzn oraz breloczki dla par

Damskie breloki do kluczy to kobiecy atrybut w torebce każdej kobiety. Paniom przypadną do gustu breloki do kluczy damskie z wizerunkami Matki Boskiej – Niepokalanej, Fatimskiej oraz z Lourdes. Kobiecym dodatkiem do kluczy będą breloki damskie w formie dziesiątki różańca, wykonane z hematytu lub z powłoką perłową, dostępną w wielu wersjach kolorystycznych. Damskie breloki do kluczy to doskonały upominek na prezent z okazji Dnia Kobiet lub imienin. Dla panów polecamy szeroki wybór męskich breloków do kluczy, które będą doskonałym dodatkiem do kluczyków samochodowych lub kluczy od domu. Breloki do kluczy męskie w formie eleganckich breloków z napisem „I love Jesus”, a także breloki w formie krzyża benedyktyńskiego i jerozolimskiego będą ciekawą i niebanalną ozdobą zestawu kluczy. Breloczki dla par to propozycja dla osób, które chcą sprawić prezent sobie, a także bliskiej osobie. Sprawdzą się tutaj breloczki do kluczy z wizerunkami owieczek w wersji różowej dla kobiet oraz w wersji niebieskiej dla mężczyzn, a także breloki do kluczy z obrazem świętej Rodziny.

Breloki do samochodu z motywami świętego Krzysztofa, patrona kierowców

Breloki do samochodu to znany od wielu lat atrybut kierowców. Według dawnych wierzeń, spojrzenie rankiem na wizerunek świętego Krzysztofa gwarantował bezpieczeństwo w ciągu całego dnia. Obecnie postać świętego Krzysztofa to częsty motyw breloków do samochodu, z którego chętnie korzystają także motocykliści. Szczególnej uwadze polecamy breloki do samochodu z wizerunkiem świętego Krzysztofa oraz świętej Rodziny, który będzie przypominał nam o bezpiecznym podróżowaniu z rodziną. Oprócz breloka do samochodu warto także umieścić obrazek z krótką modlitwą dla kierowców: „Boże, daj mi pewną rękę i bystre oko, abym nikomu nie wyrządził żadnej szkody. Nie pozwól, Dawco życia, bym się stał przyczyną śmierci lub kalectwa, a także zachowaj od nieszczęścia i wypadku. Pohamuj pokusę nadmiernej szybkości. Oby piękno stworzonego przez Ciebie świata i radości Twojej łaski towarzyszyły mi na zawsze. Amen”.

BRELOKI Jest 122 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 122 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 122 elementów