Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Dewocjonalia

Informacja

Dewocjonalia

Pomysły na prezent dla Młodej Pary - dewocjonalia ślubne pełne inspiracji

Dewocjonalia na ślub są zbiorem wyjątkowych prezentów religijnych, które zostały utrzymane w akcencie ślubnym. Co to znaczy? Te produkty w różnorodny sposób nawiązują do Sakramentu połączenia dwóch kochających się osób, między innymi przy pomocy grawera, symboli związanych z tym dniem jak obrączki czy wizerunek założenia rodziny. Produkty będące wspaniałym podarunkiem z okazji ślubnej, pełne są również ujmujących dodatków, jak kolorystyka dopasowana do okoliczności czy niezapomniane wzornictwo. Wszystkie produkty wyróżnia duża staranność wykonania, co spełnia podstawową funkcję, czyli pamiątki na wiele lat.

Obrazy wykonane różnymi metodami, czyli dewocjonalia ślubne z certyfikatem

Ikony na ślub są to obrazy przedstawiające wizerunki osób świętych czy też związanych z Chrześcijaństwem. Najczęściej na różnorodnych obrazach, przykładowo szklanych oraz srebrnych, widnieje wizerunek Świętej Rodziny w wielu odsłonach np. rodzice pochylający się nad dzieciątkiem Jezus czy trzymający pociechę w swych dłoniach. Wśród wykonania obrazów możemy wybierać spośród tradycyjnych w ramce, które zamknięto za szkłem, a także w nowoczesnych obrazkach srebrnych, na których spotkamy się z grawerem. Dostępne rodzaje obrazków to też małe, papierowe karty, a także malunki na płytach drewnianych (tzw. sklejka) oraz na drewnie. Część z ikon religijnych to malunki oficjalne, które posiadają certyfikaty, a także możliwość dodania własnej dedykacji.

Sprawdź również:

- Pismo Święte na ślub

- Albumy książkowe dla młodej pary

- Albumy okolicznościowe na ślub

- Ślubne albumy handmade

Dewocjonalia Jest 111 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 111 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 111 elementów