Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Pamiątki z grawerem

Informacja

Pamiątki z grawerem

Pamiątki komunijne z grawerem

Dzień Pierwszej Komunii to bardzo ważne wydarzenie. Przyjęło się, że tego dnia, dzieci przystępujące do Eucharystii po raz pierwszy, otrzymują prezenty. Warto jednak każdy z takich podarunków dodatkowo spersonalizować, żeby zawsze przywoływał wspomnienie tej szczególnej okazji. W tym momencie z pomocą przychodzą komunijne pamiątki z grawerem. Tabliczkę lub plakietkę można umieścić w dowolnym miejscu, ponieważ ich tylna część jest uzupełniona o materiał samoprzylepny, lub taśmę dwustronną.

Tabliczki i plakietki z grawerem

W naszej ofercie znajdziesz pamiątki komunijne z grawerem w postaci tabliczek i plakietek o różnych kształtach i rozmiarach. Do wybranego przez siebie modelu, możesz dobrać zarówno czcionkę, jak również tekst i grafikę, które pojawią się na powierzchni tabliczek. Dzięki temu pamiątki komunijne z grawerem są bardzo unikatowe.

Co wygrawerować na tabliczce?

Bardzo często po wyborze tabliczki, czy plakietki, pojawia się właśnie taka wątpliwość, mianowicie jaką treść wygrawerować w związku z daną okazją. Dlatego Chcąc nieco ułatwić te zadanie, podpowiadamy, iż dobrze jest zacząć od tego, co najważniejsze – wskazania danej okazji i swojego podpisu. Następnie warto dodać datę święta, można również wskazać miejsce wydarzenia, lub miejscowość, z której się pochodzi. Kiedy baza jest gotowa, można przystąpić do przygotowania osobistej dedykacji. W ten sposób najważniejsze informacje zostaną zawarte.

Wykorzystanie pamiątek komunijnych z grawerem

Plakietki i tabliczki z grawerem mogą stać się dodatkiem do każdego prezentu. Dobrym miejscem do tego, by je zamieścić, jest np. Pismo Święte, książki lub albumy komunijne. Generalnie każda płaska powierzchnia będzie do tego odpowiednia, również przykłądowo pudełeczko stanowiące opakowanie medalika z łańcuszkiem. Wtedy jednak warto poczekać z zakupem plakietki do czasu poznania wymiarów, które powinna osiągać. Tym bardziej, że od tych ostatnich zależy, ile tekstu zmieści się w dedykacji. 

Pamiątki z grawerem Jest 38 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów