Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Zaproszenia i kartki komunijne

Informacja

Zaproszenia i kartki komunijne

Pamiątkowe kartki i zaproszenia na Pierwszą Komunię

Pierwsza Komunia Święta wiąże się ze spotkaniami w gronie rodziny i przyjaciół. Warto więc przygotować odpowiednie zaproszenia, dzięki którym każdy z naszych gości będzie odpowiednio poinformowany o tym ważnym dniu. Za to gdy jest się gościem, dobrze jest pamiętać o tym, by do prezentu na Komunię dołączyć kartkę na pamiątkę wspólnego przeżycia tego pięknego dnia.

Zaproszenia na komunię i kartki komunijne - dostępne wzory

W naszej ofercie znajdziesz zaproszenia na Komunię o wielu różnych wzorach. Widnieją na nich symboliczne obrazy Ducha Świętego, Eucharystii, chleba, wina, a także Pisma Świętego. Wybór jest tak szeroki, że każdy znajdzie wzór zaproszenia na I Komunię odpowiedni dla siebie. Wszystkie zaproszenia na I komunię są utrzymane w delikatnej kolorystyce nawiązującej do wydarzenia.

Poza zaproszeniami proponujemy również kartki komunijne, które można dołączyć do prezentu. Oczywiście, ich tematyka i wygląd są podobne do zaproszeń. Jednak znajdziesz wśród nich wzory informujące o roli osoby, która wręczyła daną kartkę.

Ręcznie robione komunijne kartki

Część z dostępnych u nas zaproszeń i pamiątkowych kartek wykonano ręcznie. Są starannie ozdobione nie tylko elementami symbolicznymi, ale także wstążkami dodatkowo podkreślającymi to, jakiej okoliczności dotyczą. Ręczne wykonanie sprawia, że właściwie nie ma dwóch takich samych kartek komunijnych, co czyni je wyjątkowymi.

Zaproszenia i kartki komunijne Jest 68 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 68 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 68 elementów