Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

AUDIOBOOKI

Informacja

AUDIOBOOKI

Audiobooki dla dzieci sposobem na zapoznanie dziecka z literaturą

Audiobooki dla dzieci są alternatywą dla książek wydanych w klasyczny sposób. Jest to też doskonały sposób, aby najmłodsze dzieci wprowadzać w świat książek. Słuchanie audiobooków dla dzieci jest okazją do wspólnego spędzania czasu z dzieckiem. Audiobooki dla dzieci nagrywane są przez aktorów dubbingowych, dzięki czemu są ciekawym słuchowiskiem. Ucządzieci prawidłowej wymowy oraz rozwijają wyobraźnię. Pierwotną ideą audiobooków dla dzieci jako książek mówionych było umożliwienie dzieciom niedowidzącym lub niewidomym zapoznawanie się ze światem książek. Mają również przewagę nad książkami z pismem Braille’a, gdyż nie wymagają skupiania dotyku podczas czytania. Audiobook można w każdym momencie zatrzymać i powrócić do odsłuchiwania w wolnej chwili.

Audiobooki dla dzieci to sprawdzone rozwiązanie podczas podróży

Długa podróż samochodem często sprawia, że dzieci czują się znudzone. Z pomocą służą audiobooki dla dzieci, które trwają od kilku do kilkunastu godzin, co pozwala skupić uwagę dzieci na słuchanej historii. Warto dobrać odpowiedni audiobook dla dzieci, który zaciekawi najmłodszych i wprowadzi je w świat wyjątkowych opowieści. Z pewnością w podróży sprawdzą się opowieści stworzone przez cenionych pisarzy. W naszym sklepie internetowym znajdują się między innymi audiobooki dla dzieci autorstwa C. S. Lewisa. Seria „Opowieści z Narni” wprowadzi dzieci w świat fantazji i ciekawej fabuły.

Formaty audiobooków dla dzieci

Audiobooki dla dzieci oferowane są w wielu formatach, które umożliwiają ich odsłuchiwanie w każdych warunkach. Niegdyś nagrywano je na kasetach magnetofonowych, które można było wykorzystywać w domowym zaciszu, a także z wykorzystaniem przenośnego odtwarzacza, czyli walkmana. Obecnie audiobooki dla dzieci produkowane są w formatach MP3 oraz WMA, dostępne do pobrania na pendrive oraz na płytach CD.

Audiobooki dla dzieci niebanalnym pomysłem na prezent

Audiobooki dla dzieci można wręczyć dziecku z okazji urodzin, a także ważnych uroczystości, jak na przykład chrzest lub pierwsza komunia święta. Szczególnie polecamy zestawy audiobooków dla dzieci, tworzące całą, spójną historię, z którą dziecko może się zapozna . W asortymencie naszego sklepu obecne są audiobooki dla dzieci z inspirującymi opowieściami biblijnymi, które pozwolą na zapoznanie dziecka ze Słowem Bożym. Ciekawą propozycją upominku z okazji chrztu będą z pewnością audiobooki dla dzieci z historiami świętych, między innymi Antoniego, Franciszka, Floriana czy Krzysztofa.

AUDIOBOOKI Jest 33 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów