Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Pismo święte

Informacja

Pismo święte

Pismo Święte na chrzest – coś więcej, niż tylko pamiątka

Otrzymane Pismo Święte na chrzest to upominek, który w przyszłości pomoże rodzicom kształtować u dziecka wartości głoszone przez wiarę katolicką. W sklepie z dewocjonaliami znajdziemy wydania Pisma Świętego dedykowane właśnie najmłodszym członkom wspólnoty. Podarowanie maluchowi ilustrowanego Pisma Świętego na chrzest to doskonały pomysł, bez względu na to, czy zostaliśmy wybrani na rodziców chrzestnych, czy też jesteśmy po prostu obserwatorami ceremonii. Wspomniane wydanie zawiera ilustracje pochodzące ze zbiorów Muzeum Watykańskiego, zamknięte w eleganckiej oprawie. Zawarty w Biblii Stary i Nowy Testament w interesujący sposób przybliżą dziecku historię religii w jakiej zostaje wychowane. Wspólne czytanie otrzymanego Pisma Świętego na chrzest dodatkowo zbliży do siebie rodziców i dziecko, którzy spędzą wspólne chwile zagłębiając się w niezwykle ciekawe dzieje Jezusa Chrystusa i Jego wyznawców. Podarowana Biblia na chrzest może stać się ulubioną wieczorną lekturą małego katolika, tym bardziej, jeżeli jej wydanie zostało stworzone właśnie z myślą o najmłodszych. Dzieje religijne przedstawione w przystępny dla dziecka sposób zafascynują go, jednocześnie ucząc najważniejszych zasad wiary katolickiej.

Biblia na chrzest dostosowana do dziecka

Biblia na chrzest to pomysł na prezent, który zawsze znajdzie zastosowanie. Jak wiadomo, rodzice wyznający chrześcijaństwo już od najmłodszych lat uczą swoje dziecko podstawowych prawd wiary i historii z nimi związanej. Wspólne czytanie podarowanego przez bliskich Pisma Świętego do chrztu z pewnością pomoże w budowaniu bliskiej relacji między maluchem a jego rodzicami. Zagłębianie się w lekturze pięknie ilustrowanego Pisma Świętego, takiego jak wydanie „Biblii w obrazkach dla najmłodszych” stanie się dla dziecka wspaniałą zabawą. Biblia oprawiona w twardą oprawę będzie dodatkowo bardziej wytrzymała na niepożądane zgniecenia, dzięki czemu może towarzyszyć maluchowi w trakcie całego dzieciństwa w niezmienionej formie. Pamiątki chrztu w takim wydaniu znajdą zastosowanie zarówno praktyczne – ucząc najmłodszych prawd przyjętych przez religię, stając się również prawdziwą ozdobą domowych zbiorów, dzięki pięknej i estetycznej oprawie. Dzięki podarowanemu Pismu Świętemu chrzest i jego istota w życiu chrześcijanina stanie się dla dziecka łatwiejsza do zrozumienia.

Wspólne czytanie podarowanego Pisma Świętego na chrzest, jako pogłębianie więzi dziecka z rodzicem

Wszyscy rodzice wiedzą, jak ważne dla rozwoju dziecka jest wspólne spędzanie z nim czasu. Chwile te można urozmaicić o poznawanie ciekawych historii, dzięki czytaniu Pisma Świętego prezentu na chrzest. Zagłębianie się w dzieje Narodu Wybranego, a później samego Jezusa Chrystusa sprawia, że dziecko rozwija w sobie wiarę i miłość do Stwórcy, co przejawia się przez niesłabnące zafascynowanie opowieściami czerpanymi z Biblii. Maluch tym bardziej poczuje zainteresowanie tym co opisuje otrzymane Pismo Święte na chrzest, jeżeli przedstawiać je będą ukochani rodzice. Wspólne chwile spędzone w ten sposób, nie tylko pomogą ukształtować postawę małego katolika, ale również zbliżą do siebie wszystkich członków rodziny. Decydując się na zakup pamiątkowego wydania, warto rozważyć Pismo Święte Tysiąclecia oprawione w skórę, dodatkowo zamykane na zamek, które z pewnością cechować będzie znacznie większa odporność na zniszczenia. Ten niepozorny szczegół sprawi , że nawet w dorosłym życiu obdarowany maluch będzie mógł wrócić do ulubionych pamiątek chrztu. Biblia na chrzest to pomysł na prezent, na który zawsze znajdzie się miejsce w domowych zbiorach.

Zobacz także: odcisk bobasa, albumy pamiątkowe na chrzest, dewocjonalia na chrzest, karnety na chrzest

Pismo święte Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów