Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Okolicznościowe

Informacja

Okolicznościowe

Właściwe upamiętnienie chrztu z pomocą albumu okolicznościowego na chrzest

Bez wątpienia chrzest jest ważną chwilą w życiu katolika. Dla jego stosownego upamiętnienia warto wykorzystać niezwykle urokliwy album okolicznościowy na chrzest. W asortymencie znajdą się takie dedykowane zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom, dlatego mamy szansę w pełni dostosować pamiątkę do dziecka. Każdy z albumów stworzonych z okazji takiej jak wstąpienie w kręgi wspólnoty religijnej zawiera miejsce na wpisanie podstawowych informacji, jak na przykład imiona pociechy i jej rodziców, oraz datę tego wyjątkowego wydarzenia. „Album Malucha” możemy nabyć w kilku różnorodnych wersjach, chociażby z wizerunkiem dziecka i bucikami w kolorze błękitnym lub różowym. Składająca się z dwudziestu czterech stron propozycja ułatwi rodzinie należyte uwiecznienie chwili.

Album okolicznościowy na chrzest wprowadzi dziecko w życie wspólnoty

Dziecko poznaje prawdy wiary dzięki swoim rodzicom. To oni przytaczają pierwsze zasłyszane przez malucha słowa z Pisma Świętego, pokazują podobizny świętych. Przykłady w postaci cytatów i rysunków możemy znaleźć chociażby w albumach okolicznościowych na chrzest. Co więcej, dzięki tego typu pamiątkom możemy wytłumaczyć pociesze z czym wiąże się pierwszy sakrament, w którym wzięła udział. Klasyczna wersja albumu „Z okazji chrztu świętego” pomoże rodzicom gromadzić wspomnienia tego niezwykłego dnia. Wklejone wewnątrz fotografie już zawsze będą podziwiane przez dorastającego katolika z niebywałą radością w sercu, umacniając w nim wiarę przy każdorazowym spojrzeniu.

Zobacz nasze:

Albumy pamiątkowe na chrzest

Pamiątki Chrztu

Dewocjonalia na Chrzest

Odcisk bobasa

Okolicznościowe Jest 43 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów