Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Ręcznie robione

Informacja

Ręcznie robione

Ręcznie robione albumy na chrzest to wspaniały pomysł na niespodziankę

Chrzest jest pierwszym sakramentem w życiu katolika, który na zawsze łączy człowieka ze Stwórcą. Ręcznie robione albumy to doskonały pomysł na niespodziankę sprawioną podczas hucznych obchodów tego pięknego dnia. Pamiątkowe książeczki wykonane z najwyższą starannością niejednokrotnie w ciągu następnych lat wzruszą całą rodzinę. Każda z nich jest w pewien sposób inna od pozostałych, dzięki czemu możemy dokonać wyboru spośród wielu egzemplarzy. Wybierając ręcznie robiony album na chrzest możemy jak najbardziej kierować się własnym zmysłem estetycznym. Z pewnością zarówno goście, jak i rodzice obdarowanego malucha poczują się zauroczeni na widok pięknej pamiątki chrztu świętego z wizerunkiem Matki Bożej. Ten składający się z dwunastu stron album umożliwi zachowanie wspomnień z ceremonii, dzięki wklejeniu wewnątrz wybranych przez najbliższych fotografii.

Ręcznie robiony album pamiątkowy na chrzest przywiedzie na myśl tę ważną chwilę

Sprawiając dziecku w darze ręcznie robiony album na chrzest dajemy mu dodatkowo możliwość zachowania urywków tej ważnej uroczystości. Maluch zgłębiając z pomocą rodziców Prawdy Wiary będzie mógł przyglądać się zgromadzonym zdjęciom ulokowanym wewnątrz książeczki. Co więcej, wewnątrz tego rodzaju pamiątek chrztu znajdują się najpiękniejsze słowa nawiązujące do sakramentu i samej religii. Ręcznie wykonany album utrzymany bieli to niezwykle minimalistyczny w formie pomysł na uczczenie tego istotnego dnia. Jego uniwersalny charakter sprawia, że możemy sprezentować go zarówno chłopcu, jak i dziewczynce. Tego rodzaju upominki sprawione ze szczerego serca zawsze wywołują uśmiech na twarzy.

W naszym sklepie znajdziesz między innymi:

Albumy pamiątkowe na chrzest

Pamiątki Chrztu

Dewocjonalia na Chrzest

Odcisk bobasa

Ręcznie robione Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów