Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Książkowe

Informacja

Książkowe

Piękne albumy książkowe na chrzest upamiętnią tę chwilę

W życiu każdego człowieka zdarzają się chwile warte upamiętnienia, takie jak chrzest święty. Ten pierwszy sakrament wprowadza małego katolika do wspólnoty wyznaniowej, której część będzie już zawsze stanowił, dlatego w pełni zasługuje na uwiecznienie w pięknie wykonanym albumie książkowym na chrzest, który wypełnią rodzice malucha. Książeczki dedykowane chrztowi zawierają miejsce na wpisanie danych, takich jak imiona nadane dziecku, czy nazwiska rodziców i chrzestnych, oraz wklejenie fotografii przedstawiających kluczowe momenty ceremonii. Skrupulatnie zapełnione będą stanowiły źródło wspomnień przez całe życie. Jedną z tak zaprojektowanych propozycji jest album „Chrzest – pieczęć Pana. Pamiątka chrztu świętego, którego dodatkową zaletą jest przykuwająca uwagę pod względem estetycznym okładka jasno nawiązująca do okazji. Zawarte wewnątrz cytaty papieży – Jana Pawła II i Franciszka, jak również te zaczerpnięte wprost z Pisma Świętego staną się źródłem niesłabnącej wiary i pogody ducha, jakie rozbudzą się w dziecku od pierwszych chwil życia.

Książeczka na chrzest może stanowić niezwykły dar

Goście zebrani w kościele w dniu chrztu świętego małego katolika tradycyjnie sprawiają maluchowi nawiązujące do okazji niespodzianki. Albumy pamiątkowe na chrzest, za których wypełnienie odpowiedzialni są rodzice to doskonała propozycja, gdy zastanawiamy się co nabyć. Zawarte wewnątrz książeczek informacje będą przypominać nowo ochrzczonemu o istocie chwili, oraz o obecności najbliższych. Ciekawą alternatywę dla tego typu pamiątek stanowi album dedykowany bliźniętom. Tym, co wyróżnia go na tle pozostałych jest podwójne miejsce na każdą z informacji. Wśród wielu dostępnych książeczek pamiątkowych na chrzest każdą cechuje coś, co sprawia, że jest na swój sposób wyjątkowa.

Książkowe Jest 59 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów