Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Okolicznościowe

Informacja

Okolicznościowe

Tradycyjne podkreślenie wyjątkowego dnia - albumy okolicznościowe

Albumy okolicznościowe na zdjęcia charakteryzują się dostosowanymi zdobieniami pod wybrane dni. W tym zbiorze mamy do czynienia z pięknymi książkami na fotografie zebrane z Sakramentu, jakim jest Pierwsza Komunia Święta. Właśnie dlatego spotkamy tutaj, między innymi, wyjątkowe obrazy przedstawiające chłopców oraz dziewczynki, ubrane w biało-złote szaty, przyjmujące Eucharystię, w otoczeniu cudownych dekoracji czy trzymając np. Kielich lub Biblię dla dzieci. Takie okładki poza grafikami, utrzymane są w bieli oraz écru, a także w wybranej orientacji - pionowej lub poziomej.

Jest tylko jeden taki dzień w życiu… - album okolicznościowy na zdjęcia

Właśnie dlatego albumy na zdjęcia okolicznościowe będą bardzo dobrym pomysłem jako prezent na Komunię św. Szczególnie te podarowane od serca, które poza dużą ilością folii na różnej wielkości fotografie, posiadają wewnątrz zestawy ujmujące m.in. medalik komunijny dla dziewczynki lub chłopca czy karnety i karty, które możemy wypisać własnymi słowami lub skorzystać z gotowych kompozycji pisanych ozdobną czcionką. Warto ująć się nad propozycją kolorystyczną, gdzie jest ona jedynie delikatnym dodatkiem - różowym, bądź jaskoniebieskim. Może być ona pięknym połączeniem tradycji z nowoczesnością. Poza okładkami przedstawionymi w akapicie powyżej dużą popularnością cieszą się także albumy okolicznościowe, na których umieszczono klasyczny kielich z hostią czy świece, róże lub stokrotki.

Okolicznościowe Jest 36 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów