Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Ręcznie robione

Informacja

Ręcznie robione

Wyjątkowa cecha ręcznie wykonanych albumów na fotografie

Ręcznie robione albumy pamiątkowe komunijne, wyróżniają się na tle innych produktów nie tylko unikatowością, a także podziałem dedykacji. W zależności od wybranego wzoru, zbiory na wyjątkowe fotografie posiadają gotowy podpis np. od ciotki chrzestnej, od taty, od dziadka. Pismo jest bardzo schludne, czytelne oraz ozdobne. Znajduje się najczęściej już zaraz na okładce, od razu informując małego chrześcijana, czyj prezent odpakowuje.

Co zobaczymy wewnątrz wykonanych ręcznie albumów pamiątkowych?

W środku albumu na Komunię wykonanego ręcznie zobaczymy wiele miejsc na niepowtarzalne fotografie. Wraz z ujęciami wyłaniają się inspirujące słowa, w tym cytaty osób znanych czy świętych. Ponadto możemy spersonalizować cały album dla dziecka, wpisując jego dane, a nawet datę przyjęcia Sakramentu i miejscowość, w której pierwsza Eucharystia się odbyła.

Niepowtarzalne, ręcznie robione albumy pamiątkowe na Komunię

Ręcznie robione albumy pamiątkowe na zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej, mają w sobie tę cechę, że są jedyne w swoim rodzaju. Każdy produkt wykonywany jest za pomocą utalentowanych dłoni, dlatego pomimo trzymania się określonego schematu czy też danego wzoru, każdy album komunijny z tego przepięknego dnia, od razu wyróżnia się indywidualnością oraz własnym charakterem. Może być to bardzo kluczowe dla osób, których prezent na Komunię Świętą ma być niepowtarzalny oraz oryginalny, oraz kiedy nie chcemy powtórzyć konkretnego upominku czy jego wzoru. Albumy na zdjęcia wykonane handmade, mają jeszcze to do siebie, że utrzymane są w jasnej kolorystyce oraz posiadają dodatki, które tak samo wytwarzane są ręcznie - wyklejane, wycinane, zaginane, i tak dalej.

W naszym sklepie znajdziesz:

- Pamiątki Chrztu

- Pamiątki Pierwszej Komunii

- Pamiątki Bierzmowania

- Prezenty Ślubne

Ręcznie robione Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów