Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Książkowe

Informacja

Książkowe

Książkowe upominki dla chłopca i dziewczynki

Czas Pierwszej Komunii świętej trwa, z tej okazji w nowo utworzonym zbiorze „książkowe” znajdziesz produkty, które mogą Cię zainteresować. Teraz w jednym miejscu, z jeszcze przyjemniejszym przeglądaniem zbioru prezentowego z okazji Eucharystii Dziecięcej, z łatwością możemy trafić na niepowtarzalne upominki w formie książek, które warto wybrać dla dzieci przygotowujących się do Sakramentu. Mamy tutaj na myśli wyjątkowe albumy na Komunię, które różnią się wielkościami, ilością folii na fotografie, aż w końcu różnorodnymi wzorami okładek.

Album z Papierzem oraz innymi autorytetami Kościoła Katolickiego

Książkowe prezenty dla dzieci, które warto podarować z okazji I Komunii św., to również albumy na zdjęcia upamiętniające bardzo ważne postaci m.in. Papieżu Franciszku, który od lat naucza o wierze oraz wprowadza w świat Boga z miłością i szczodrością, czy wspominające Jana Pawła Drugiego, który inspiruje młodszych i starszych swoją historią. To także wyjątkowe zestawy, w których znajdziesz np. płyty DVD z różnorodnymi nagraniami (też audiobooki), karnety, ramki na zdjęcia komunijne, a także kartki komunijne. Ponadto wszystko w tej kategorii możemy z łatwością podzielić jako dla chłopców oraz dla dziewczynek. Nowością są również dodawane zawieszki do niektórych produktów, a także wiele wspaniałych, nowych wzorów albumów na zdjęcia, które mają jeszcze więcej zakładek na fotografie zebrane z tej wyjątkowej okoliczności.

Sprawdź również: Pamiątki Pierwszej Komunii

Książkowe Jest 64 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 64 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 64 elementów