Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Różańce drewniane

Informacja

Różańce drewniane

Drewniane różańce – klasyczne dewocjonalia przydatne w modlitwie

Drewniane różańce to prawdziwa klasyka wśród dewocjonaliów. Starannie wykonane paciorki od lat służą katolikom chcącym wzmocnić więź łączącą ich z Bogiem. Niezwykle elegancka forma każdego z dostępnych różańców z drewna przyczynia się do tego, że stanowią one idealny pomysł na prezent z okazji przyjęcia kolejnego sakramentu, jak na przykład bierzmowanie. Świadomy chrześcijanin ze skupieniem będzie oddawał się modłom przy wykorzystaniu drewnianego różańca, który sprawili mi jako niespodziankę bliscy. Co więcej, niezwykle urokliwy model, jaki nabędzie wierny może być również cenną pamiątką, która zostanie z nim na całe życie. Wśród oferowanych wersji różańców drewnianych możemy doszukać się takich z krzyżem świętego Benedykta. Ich wartość dla wyznawców chrześcijaństwa połączona z efektownym wykonaniem sprawia, że różańce stają się ozdobą wśród zgromadzonych dewocjonaliów.

Różańce drewniane na rękę – idealne, aby zawsze mieć je przy sobie

W gronie oferowanych różańców drewnianych możemy odnaleźć również modele w formie bransoletki . To niezwykle wygodna wersja dewocjonaliów, umożliwiająca modlitwę w każdym wybranym momencie. Ponadto, dzięki posiadaniu drewnianego różańca na rękę możemy z łatwością przypomnieć sobie o obecności Stwórcy w naszym życiu. Wyboru możemy dokonać spośród wielu opcji, z których każda jest wyjątkowo interesująca i niespotykana. Przykład stanowi wersja różańca bransoletki z drewna Mukula Rosewood ułatwiająca odmówienie dziesiątki. Uniwersalny kształt koralików sprawia, że na nadgarstku prezentuje się on niezwykle efektownie i ozdobnie. Decydując się na różaniec z drewna na rękę możemy nie rozstawać się z dowodem naszej wiary.

W naszej ofercie znajdują się również:

Srebrne różańce

Różańce polskie

Bursztynowe różańce

Różańce drewniane Jest 68 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 68 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 68 elementów