Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Z kamieni szlachetnych

Informacja

Z kamieni szlachetnych

Funkcjonalność i bogata symbolika różańców z kamieni szlachetnych

Różańce z kamieni szlachetnych są niezbędnym atrybutem do odmawiania modlitwy różańcowej, której historia sięga IV i V wieku naszej ery. Sznur paciorków tworzących różaniec miał ułatwiać ludziom nieumiejącym czytać odmawianie modlitw podczas liturgii. Forma modlitwy, jak i sam różaniec ewoluował na przełomie wieków do formy znanej współcześnie. Obecnie spotyka się wiele rodzajów różańców, w tym różańce z kamieni szlachetnych. Kamieniom szlachetnym przypisuje się wiele znaczeń. Uważa się, że posiadanie określonego kamienia szlachetnego warunkuje powodzenie w wielu aspektach życia, stanowiąc pewnego rodzaju amulet.

Jakie różańce z kamieni szlachetnych nadają się na prezent?

Wybierając różaniec z kamieni szlachetnych, warto zapoznać się z osobistymi preferencjami osoby, której zamierzamy wręczyć ten upominek, a także z symboliką danego kamienia. Różańce z kamieni szlachetnych, dostępne w ofercie naszego sklepu pozwolą dostosować upominek na każdą okazję i dla każdej osoby. Różańce z kamieni szlachetnych wykonane w turkusu polecane są młodym żonom, ale także kierowcom, którym przynosi szczęście i chroni przed nieszczęściami. Nasze różańce tworzone są także z różnych odmian agatu, który wręczany jest osobom rozwijającym się duchowo, a także z pereł, które symbolizują czystość i wierność. Różańce perłowe sprawdzą się zatem jako prezent dla wyjątkowej kobiety.

Różańce z kamieni szlachetnych – doskonały pomysł na prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej

Pierwsza Komunia Święta to uroczyste i podniosłe wydarzenie w życiu dziecka, które warto uhonorować różańcem z kamieni szlachetnych. Taki upominek będzie trwałą i niezapomnianą pamiątką tej uroczystości. Różańce z kamieni szlachetnych, które można wręczyć z dziecku z okazji Pierwszej Komunii Świętej możliwe są do nabycia w naszym sklepie internetowym. Są to białe różańce z kamieni szlachetnych, wykonane między innymi z białego onyksu. Taki różaniec można wręczyć zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom, gdyż istnieje możliwość dostosowania koloru koralików znajdujących się przy łącznikach (dostępne odcienie: czerwony, pomarańczowy, żółty, niebieski, zielony i fioletowy). Innym wartym zakupu prezentem na komunię jest różaniec stworzony z prawdziwych pereł, czyli unikatowego surowca stosowanego w przemyśle jubilerskim. Do tego różańca dołączony jest certyfikat autentyczności.

Z kamieni szlachetnych Jest 55 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 55 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 55 elementów