Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Spirale na rękę - całe różańce

Informacja

Spirale na rękę - całe różańce

Spirale na rękę – całe różańce przydatne w codziennej modlitwie

Różańce w formie spirali na rękę mają zastosowanie jako atrybut w codziennym sprawowaniu modlitwy. Pierwotną funkcją różańców było ułatwienie osobom, które nie potrafiły czytać uczestniczenie w kościelnych obrzędach, lecz teraz są przydatne głównie podczas sprawowania modlitwy różańcowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokładnie policzy , ile razy należy wykonać modlitwę „Zdrowaś Maryjo”. Dzięki różańcom-spiralom na rękę ten atrybut będziemy mieć zawsze przy sobie, co jest sporym ułatwieniem, gdyż nie musimy martwić się o zagubienie klasycznego różańca trzymanego w małym pudełku lub futerale.

Spirale na rękę – całe różańce będące dodatkiem do stylizacji

Noszenie różańców-spiralni na rękę pozwala podkreślić nasze przywiązanie do wspólnoty katolickiej. Jest to doskonałe uzupełnienie stylizacji, która przyda się na spotkaniach młodych, na przykład podczas Lednicy 2000, a także pielgrzymek. Takie różańce to forma biżuterii, które ozdobią nasze ręce. W naszej ofercie obecne są różańce-spirale na rękę, które można komponować z niemal każdym rodzajem garderoby. Różańce stworzone z małych koralików będą doskonałym dodatkiem do eleganckich stylizacji kobiet i mężczyzn. Co ważne, większość naszych różańców na rękę wyposażona jest w drut pamięciowy, dzięki czemu z łatwością można je dostosować do nadgarstka użytkownika.

Jakie różańce w formie spirali na rękę można wręczyć jako prezent?

Spirale na rękę-całe różańce sprawdzą się jako forma upominku dla bliskiej nam osoby. Warto wybrać taki różaniec na rękę, który będzie odpowiadał na gusta obdarowanej osoby. Różańce-spirale na rękę można wręczać zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Dla pań warto zakupić różaniec na rękę w formie delikatnych bransoletek typu celebrytki. Sprawdzą się także spirale na rękę wykonane z koralików, zwłaszcza pereł, które są szczególnie cenione przez kobiety. Wielu mężczyznom z pewnością przypadną do gustu różańce na rękę w czarnym odcieniu, wykonane na przykład z onyksu lub lawy wulkanicznej. Taki różaniec w połączeniu ze srebrnymi akcentami będzie doskonałym pomysłem na prezent.

Spirale na rękę - całe różańce Jest 33 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów