Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Dziesiątki

Informacja

Dziesiątki

Dziesiątki różańca – modlitwa możliwa o każdej porze

Dzięki starannie wykonanym dziesiątkom różańca każdy wierny w dowolnie wybranej przez siebie chwili może odmówić modlitwę. Niezależnie od tego, czy odczuwasz potrzebę zmówienia koronki, czy też pragniesz zgłębić którąś z Tajemnic Różańca paciorki w wygodnej formie bransoletki możesz mieć zawsze przy sobie. Każda z oferowanych dziesiątek różańca została zaprojektowana tak, by pacierz przebiegał prosto, a same dewocjonalia należały do podręcznych, czego przykład stanowi model z ciemnego bursztynu, którego elegancka forma sprawia, że idealnie nadaje się na prezent dla bliskiej osoby. To zdecydowanie wyjątkowy pomysł na pamiątkę przyjęcia kolejnego sakramentu.

Wszystkie dostępne dziesiątki różańca to przemyślany projekt

Każda z proponowanych dziesiątek różańca cechuje się niezwykle przemyślanym projektem, który umożliwia wygodne odmawianie modlitwy. Paciorki w postaci bransoletki możesz nosić na nadgarstku codziennie, dzięki czemu bez względu na porę dnia możesz porozmawiać z Bogiem z ich wykorzystaniem. Intuicyjny układ koralików sprawia, że odmawianie dziesiątki różańca należy do wyjątkowo prostych. Wybraną przez siebie modlitwę możesz zmówić zarówno w domu, jak i w podróży. Dziesiątki różańca są zatem idealnym przykładem dewocjonaliów, z którymi nie trzeba się rozstawać. Bransoletka z drewna Burma Padauk odznacza się minimalizmem, który przypadnie do gustu każdemu, dlatego warto zwrócić na nią uwagę podczas poszukiwań różańca odpowiedniego do codziennej modlitwy.

Dziesiątkę różańca możesz mieć zawsze przy sobie

Ogromną zaletą dostępnych w asortymencie dziesiątek różańca jest fakt, że łatwo jest stale nosić je przy sobie. Wybierając formę bransoletki możesz czuć się pewnie, co do tego, że zawsze będziesz miał różaniec w zasięgu ręki. Co więcej, noszenie dziesiątki różańca to dowód ogromu wiary, jaka się w tobie tli. Jedną z ciekawszych propozycji jest bransoletka, której paciorki występują w dwóch kształtach i kolorach. Tak skonstruowana dziesiątka różańca idealnie sprawdzi się podczas codziennego funkcjonowania, a ty w dowolnej chwili będziesz mógł oddać się gorliwej modlitwie. Unikalny design tego modelu sprawia, że należy on do grona niepowtarzalnych, podobnie jak pozostałe propozycje. Jeżeli czujesz potrzebę wyrażenia bliskości, jaka łączy cię ze Stwórcą – dziesiątka różańca to coś dla ciebie.

W naszej ofercie znajdują się również: Koronki RóżańcaDziesiątki Różańca, Różańce do Samochodu, Różanieć Bransoletka, Polskie Różańce

Dziesiątki Jest 235 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 235 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 235 elementów