Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Bransoletki

Informacja

Bransoletki

Różańce – bransoletki, które każdy wierny może mieć zawsze przy sobie

Bransoletki różańce to doskonała forma dewocjonaliów, która umożliwia posiadanie symbolu wyznawanej wiary zawsze w pobliżu. Dzięki nim możesz czuć się gotowy do modlitwy w dowolnym momencie. Co więcej, różaniec bransoletka na rękę jest piękną ozdobą, która może stanowić wyjątkową pamiątkę ważnych chwil, takich jak bierzmowanie czy przyjęcie któregokolwiek z pozostałych sakramentów. Wygodna forma umożliwiająca założenie dewocjonaliów na nadgarstek sprawdzi się w wielu różnych sytuacjach, kiedy tylko uznasz, że to dobry moment na odmówienie dziesiątki. Oferowane różańce – bransoletki zostały wykonane z najwyższą starannością o detale, a ich korzystna cena to kolejny atut, dzięki któremu wszystkie modele zasługują na dodatkową uwagę. Oczywiście, wyboru możesz dokonać spośród wielu ciekawych wariantów – czy to bursztynowych, czy też drewnianych. Zarówno panie, jak i panowie z łatwością odnajdą właściwy dla siebie różaniec bransoletkę na rękę, wystarczy rzucić okiem na nasze propozycje, z których każda jest wyjątkowa. Sugerowana forma różańca zdecydowanie należy do uniwersalnych i praktycznych.

Różaniec bransoletka na rękę to propozycja doskonała dla pań i dla panów

W rozbudowanym asortymencie możesz znaleźć różaniec bransoletkę męską lub damską, dzięki czemu każdy wierny może stać się posiadaczem własnego modelu. Panom z pewnością przypadnie do gustu model, którego koraliki zostały wykonane z drewna Makula Rosewood. Ten minimalistyczny wariant pozwoli w każdej chwili poczuć obecność Stwórcy w twoim życiu. Wierni mężczyźni będą mogli w każdej chwili oddać się zadumie w czasie rozmowy z Bogiem przy użyciu różańców – bransoletek.Jak najbardziej, również i katoliczki mogą znaleźć coś dla siebie. Różaniec bransoletka damska to coś więcej niż biżuteria – chociaż podobnie jak ozdoba noszona na nadgarstku odznacza się elegancką prezencją, jest ponadto wyrazem najszczerszej miłości, jaką obdarzasz Ojca w Niebie. Jedną z ciekawszych opcji dedykowanych paniom jest model wykonany z bursztynu występujący w kilku odcieniach – przykładowo – koniaku. Kolekcja „Różańcowy Skarb” z pewnością spodoba się nie jednej chrześcijance. Różaniec bransoletkę na rękę może nosić dosłownie każdy, kto czuje potrzebę umocnienia własnej wiary, którą nosi głęboko w sercu.

Wyjątkowy różaniec bransoletka na rękę będzie przypominał o miłości Stwórcy

Bez wątpienia, noszenie przy sobie dewocjonaliów wzmocni to, jak odczuwasz miłość, którą obdarzył każdego człowieka Bóg. W tej roli wspaniale sprawdzą się różańce – bransoletki zakładane na nadgarstek. Precyzyjnie wykonane koraliki dostarczą niepowtarzalnego charakteru każdemu modelowi, na jaki się zdecydujesz. Różaniec bransoletka damska oraz męska to nowoczesna forma tradycyjnie wykorzystywanegow modlitwie akcesorium. Przyda się zarówno w czasie pobytu w kościele, jak i w domowym zaciszu, gdy potrzebna jest ci rozmowa z Bogiem. Bransoletki różańce można z powodzeniem nosić na co dzień, dzięki czemu wyrażenie wiary będzie niezwykle proste. Wielu wiernych stara się zawsze mieć przy sobie coś, co nawiązuje do wyznawanej religii. Różańce – bransoletki sprawdzą się w tej roli najlepiej. Możliwość dokonania wyboru spośród wielu dostępnych modeli pozwala na dopasowanie różańca do własnych preferencji. Jeżeli jesteś miłośnikiem oryginalnych propozycji, wersja z drewnianymi paciorkami ustawionymi na przemian z krzyżami z pewnością trafi w twój gust. Wśród wielu przykładów możesz odnaleźć ten jeden, który najlepiej będzie odpowiadał twoim potrzebom.

Bransoletki Jest 127 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 127 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 127 elementów