Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Dewocjonalia

Informacja

Dewocjonalia

Wręczanie drobnych upominków związanych z religią stało się tradycją. Szczególnie w czasie tak ważnych okoliczności, jak sakramenty. O ile jednak zawsze zastanawiamy się nad odpowiednimi pamiątkami chrztu lub prezentami z okazji Pierwszej Komunii Świętej, o tyle w czasie bierzmowania zwykle ograniczamy się do kartki z życzeniami, lub innego, bardzo symbolicznego upominku. Tymczasem właśnie bierzmowanie jest sakramentem wyjątkowo istotnym i to nie tylko z uwagi na przyjmowanie Darów Ducha Świętego. Moment, w którym przystępuje się do bierzmowania, jest przełomowym momentem w życiu młodego człowieka - właśnie wtedy zaczyna on wchodzić w dorosłość i podejmować samodzielne decyzje, z których ta o przyjęciu sakramentu bierzmowania jest pierwszą. Dobrze jest wybrać prezent na bierzmowanie, który wspomoże bierzmowanego w dalszych, często bardzo trudnych wyborach życiowych. Rzecz jasna, może to być podarek symboliczny, jednak powinien nieść za sobą bardzo istotne wartości. Dlatego też w tej kategorii znajdziesz propozycje pamiątek bierzmowania, które będą bardzo pomocne we wchodzeniu w dorosłe życie z Bogiem.

Różaniec na bierzmowanie

Różaniec to przedmiot, który każdy katolik powinien mieć zawsze przy sobie. Modlitwa różańcowa może być bardzo pomocna w trudnych chwilach i momentach zwątpienia. Dlatego też dobrze jest wręczyć bierzmowanemu właśnie go. W naszej ofercie znajdziesz srebrne różańce na bierzmowanie z dodatkową dedykacją na rewersie łącznika. Jest to przepięknie i misternie wykonany różaniec z krzyżem papieskim, który z powodzeniem może stać się pokoleniową pamiątką rodzinną. Poza różańcami na bierzmowanie, w naszym sklepie znajdziesz również eleganckie pudełka na różańce.

Krzyż z okazji bierzmowania

Krzyż Chrześcijański to jeden z najważniejszych symboli Kościoła Katolickiego. Ich obecność w domach, szkołach kościołach, a także na szyjach przypomina nam na co dzień nie tylko o męce Jezusa Chrystusa, ale również wszystkich innych osób, które zginęły w obronie wiary. To znakomity artefakt, który w momentach niepewności może przypomnieć o wybraniu właściwej drogi, którą wskazał Bóg w swoich słowach, a także czynach. Krzyż wręczony z okazji bierzmowania to nie tylko wspomnienie o męce, ale również o nieskończonym Bożym Miłosierdziu.

Religijny obrazek na bierzmowanie

Srebrne obrazki najczęściej kojarzymy z pamiątkami Pierwszej Komunii Świętej, jednak są one znakomitym wyborem również na bierzmowanie. Wręczenie obrazka, na którym widnieje Chrystus składający dłonie w modlitwie, może przypominać o tym, jak istotna jest codzienna modlitwa i zawierzenie Bogu każdego kolejnego dnia. Na odwrocie obrazka warto umieścić informację o tym, kiedy wydarzyło się bierzmowanie, a także o tym, jak ważny był to dzień.

Dewocjonalia Jest 280 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 280 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 280 elementów