Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Filmy

Informacja

Filmy

Bierzmowanie jest niezwykle istotnym sakramentem dla każdego katolika. Co bardzo ważne, jest to pierwszy sakrament będący aktem w pełni świadomym - wszak bierzmowani to ludzie niemal dorośli. Przyjmując znamię daru Ducha Świętego, potwierdzają wartości, które przekazali im rodzice w dotychczasowym życiu, a także symbolicznie informują o tym, że będą kontynuować istnienie w zgodzie z nimi. Ponieważ to wydarzenie zazwyczaj jest wstępem do samodzielnego życia, dobrze jest pomyśleć o tym, by z okazji bierzmowania wybrać prezent, który z jednej strony będzie związany z religią, a z drugiej - dopasowany do wieku bierzmowanego i wnoszący ważne wartości do życia.


Właśnie takim prezentem na bierzmowanie są filmy związane z religią. Wśród nich możesz znaleźć wiele tytułów odpowiednich dla młodych osób. Szczególnie warto zwrócić uwagę na takie produkcje, jak Gwiazd naszych wina, Mia i Biały Lew, Wywiad z Bogiem, czy też Moja miłość. Ciekawie przedstawione, pasjonujące historie bohaterów, w których życiu Bóg odgrywa bardzo ważną rolę, są dobrym pretekstem do rozmów o tym, jaka jest Jego rola w naszym życiu. Filmy religijne skłaniają też do przemyśleń o tym, co powinniśmy poprawić, by żyć w zgodzie z wiarą. W naszej ofercie nie brakuje również obrazów, które - w sposób przystępny dla młodego człowieka - przedstawiają życie i nauki Chrystusa, a także świętych. To doskonała inspiracja na co dzień, która bez wątpienia będzie pomocna w podejmowaniu odpowiednich życiowych wyborów. Poza tym, film na bierzmowanie to dobry pomysł na to by wspólnie, w rodzinnym gronie, spędzić czas. Już to jest wartością samą w sobie.


Oczywiście, filmy religijne na bierzmowanie są jedną z opcji. Do młodych osób przystępujących do tego sakramentu bez wątpienia przemówią także komputerowe gry religijne, lub katolickie gry bez prądu. Do filmu lub gry dobrze jest dobrać różaniec na bierzmowanie, bądź Krzyż Chrześcijański. Tak skompletowany prezent będzie najlepszą możliwą pamiątką bierzmowania.

Filmy Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów