Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Książki

Informacja

Książki

Książki są prezentami idealnymi. Wśród dostępnych tytułów można znaleźć pozycję idealną dla każdej osoby. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o książki religijne. Książka może stać się bardzo praktyczną, a przy tym niezwykle ważną pamiątką najistotniejszych chwil w życiu każdego katolika. Znakomitym przykładem są książki na bierzmowanie. Można znaleźć wśród nich tytuły, które będą pomocne nie tylko w dalszym umacnianiu się w wierze, ale również w podejmowaniu życiowych wyborów. Książka na bierzmowanie to pomysł na prezent nie tylko dla fanów literatury, ale też dla osób, które chcą pogłębiać swoją więź z Bogiem.

W naszej ofercie znajdziesz książki na bierzmowanie, które poruszają bardzo ważne, życiowe tematy. Świetnym przykładem jest książka Docat zawierająca najważniejsze nauki społeczne kościoła i podejmująca temat tego, co robić, by powoli zmieniać swoje życie tak, by było ono zgodne z Ewangelią w Piśmie Świętym. Ciekawą propozycją jest również tytuł 777 spojrzeń w niebo autorstwa ks. Stefana Radziszewskiego, który skłania do dalszych poszukiwań Boga we wszystkim, co nas otacza. Dla młodych, wierzących osób z Polski ważna będzie również książka Jeszcze 5 minutek o. Adama Szustaka, a także Szusta rano tego samego autora. W końcu każdego dnia, w ciągu każdych pięciu minut może wydarzyć się naprawdę wiele.

Nie brakuje u nas również książek na bierzmowanie przeznaczonych dla osób, które dopiero przygotowują się do sakramentu. Dzięki tym pozycjom bez wątpienia lepiej zrozumieją istotę sakramentu i w chwili przyjmowania daru Ducha Świętego będą zupełnie świadome ważkości sytuacji.

Książki Jest 47 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 47 elementów