Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Pamiątki z grawerem

Informacja

Pamiątki z grawerem

Pamiątka z grawerem na bierzmowanie

Bierzmowanie jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu każdego katolika. W naszej tradycji przyjęło się, że tego dnia młodzież otrzymuje od zaproszonych gości prezenty na bierzmowanie. Każdy z podarunków warto jednak dodatkowo spersonalizować w taki sposób, by przywoływał wspomnienie tego szczególnego sakramentu, niezależnie od tego, czy samym prezentem jest książka religijna, srebrny obrazek, religijna gra planszowa, różaniec, czy też Pismo Święte. W tym celu z pomocą przyjdą pamiątki z grawerem na bierzmowanie. Plakietkę lub tabliczkę z dedykacją lub życzeniami można umieścić w dowolnym miejscu, ponieważ na ich tylnej części znajduje się samoprzylepny materiał, lub dwustronna taśma.

Tabliczki z grawerem na bierzmowanie

W naszym sklepie znajdziesz pamiątki z grawerem w postaci tabliczek, a także plakietek. Ich kształty i rozmiary są bardzo różne, dzięki czemu możesz dobrać pamiątkę z grawerem do wielkości wręczanego prezentu. W naszym sklepie masz wpływ na wybór czcionki, tekstu, a także grafiki, które pojawią się na przedniej stronie pamiątek. W ten sposób możesz stworzyć niepowtarzalną pamiątkę bierzmowania.

Jeśli zastanawiasz się nad tym, co warto wygrawerować na tabliczce, to podpowiadamy, że dobrze jest zacząć od tego, co najistotniejsze. Zatem na początku warto wskazać samą okazję, a także dać znać, kto jest autorem dedykacji i życzeń. Dodatkowo treść tabliczki dobrze jest uzupełnić o datę wydarzenia, a także miejsce - przy tym warto pamiętać zarówno o kościele, jak i o miejscowości, w której się znajduje. Kiedy te elementy są gotowe, można przystąpić do wpisania własnych życzeń związanych z otrzymaniem daru Ducha Świętego.

Pamiątki z grawerem Jest 34 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 34 elementów