Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Karnety

Informacja

Karnety

Bierzmowanie to bardzo ważny sakrament. Jest on symbolem ściślejszego zjednoczenia z Chrystusem, a także jeszcze większego umocnienia wiary. Jest to także pierwszy krok w dorosłe życie. W związku z tym, należy je odpowiednio upamiętnić w taki sposób, by bierzmowany mógł zawsze powrócić pamięcią do tego dnia, by przypomnieć sobie o jego istotności i o wartościach, zgodnie z którymi zdecydował się wówczas żyć. Doskonałym, a przy tym najprostszym sposobem, jest pozostawienie przy prezencie z okazji bierzmowania

kartki z życzeniami i wszystkimi słowami, które uważamy za warto przekazania w tym ważnym dniu.

Życzenia na bierzmowanie

Na kartce z okazji bierzmowania warto napisać kilka słów od siebie nawet wówczas, gdy już znajdują się na niej życzenia. Bez wątpienia warto wspomnieć o takich elementach, które pozwolą odtworzyć w pamięci wydarzenia z przyjmowania sakramentu, a więc miejsce i data, a także podpis, który przypomni o tym, kto był towarzyszem bierzmowanego w jego święcie. Dobrze jest w życzeniach na bierzmowanie nawiązać do tego, co tak naprawdę wydarzyło się w czasie udzielania sakramentu przez biskupa. W końcu dobrze jest pamiętać, o tym, że tego dnia najważniejsze jest obdarzenie szczególną mocą Ducha Świętego i zobowiązanie bierzmowanego do szerzenia wiary i stawania w jej obronie. Życzenia na bierzmowanie można uzupełnić też o życzenia powodzenia w dorosłym już życiu.

Kartki na bierzmowanie - dostępne wzory

Życzenia na bierzmowanie będą wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia, gdy złożymy je zarówno po wyjściu z kościoła, jak i zapiszemy na specjalnej, zdobionej kartce na bierzmowanie. Odpowiedni wzór możesz znaleźć w naszej ofercie. Wśród kartek na bierzmowanie dostępnych w naszym sklepie, możesz wybrać przepiękne, ręcznie zdobione niewielkie dzieła sztuki. Na przedniej stronie znajdują się symbole związane z wiarą, a także bezpośrednio z bierzmowaniem - na przykład gołębica symbolizująca Ducha Świętego.

Kartka na bierzmowanie to znakomity sposób na uzupełnienie prezentu, na który może składać się różaniec, krzyż, lub komputerowa gra religijna, audiobook, czy też religijna książka. Kartkę można również wsunąć za okładkę Pisma Świętego wręczanego z okazji bierzmowania.

Karnety Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów