Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Pismo święte

Informacja

Pismo święte

Pismo święte na bierzmowanie

Bierzmowanie jest jednym z sakramentów, a więc przełomowym wydarzeniem w życiu każdej wierzącej osoby. Otrzymanie znamienia daru Ducha Świętego zazwyczaj następuje w czasie, kiedy młody chrześcijanin powoli wchodzi w swoje dorosłe życie. Z tego powodu warto wybrać prezent na bierzmowanie, który będzie odpowiedni zarówno do wieku bierzmowanego, jak i samego święta. Oczywiście, można sięgać po religijne gry planszowe, książki o wierze, czy też religijne filmy, ale warto to uzupełnić rzeczą, która powinna znaleźć się w każdym katolickim domu - Pismem Świętym.


Tak naprawdę inne rzeczy mogą pomóc wskazywać drogę w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania, które nurtują każdego. Jednak dopiero wersy Starego i Nowego Testamentu, czytane w skupieniu i otwartości na słowa Boga, pomogą je odnaleźć. Dlatego też Pismo Święte to wybór idealny na czas wskazujący przejście z wieku młodzieńczego w dorosłość. Jego treść jest uniwersalna w każdym czasie i pomocna, kiedy nie jesteśmy pewni swoich wyborów i kompetencji. Pismo Święte na bierzmowanie powinno jednak uwzględniać możliwości bierzmowanego. W związku z tym, nie dla każdego najlepszym wyborem będzie standardowe wydanie Tysiąclatki. Język używany w Biblii, jeśli pozbawiony dodatkowych przypisów i wyjaśnień, może okazać się zbyt trudny dla młodego człowieka. Dobrze więc wybrać takie Pismo Święte na bierzmowanie, które będzie miało dodatkowe informacje, ułatwiające interpretowanie słów Boga. Przykładem może być Biblia z Papugą - idealna dla młodych osób, albo też takie wydania Biblii Rodzinnej, które zawierają szereg uzupełniających wyjaśnień.

Pismo święte Jest 41 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 41 elementów