Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Beata Bednarz

Informacja

Beata Bednarz

Beata Bednarz jest polską piosenkarką urodzoną w 1965 w Katowicach. Swoją działalność muzyczną rozpoczęła już w wieku 14 lat. Właśnie wtedy trafiła do amatorskiego zespołu Posłani. Właśnie wtedy narodziła się jej pasja do muzyki gospel. Po sześciu latach, gdy sama miała dwadzieścia, jej kariera zawodowa nabrała tempa. Beata Bednarz śpiewała z wieloma zespołami kojarzonymi z gospel i szerzej ujmowaną muzyką chrześcijańską.

Barwa głosu Beaty Bednarz, a także jego skala, są niepowtarzalne. Doceniono ją na licznych festiwalach, których Beata Bednarz była laureatką. Beata Bednarz jest profesjonalistką - ukończyła Instytut Jazzu Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach, a po zostaniu absolwentką, zaczęła tam pracować jako pedagog. Przez kilka lat Beata Bednarz koncertowała z zespołem Trzecia Godzina Dnia, a z tej współpracy powstały dwie płyty - „TGD na żywo” i „Wiara czyni cuda”. Przez długie lata Beata Bednarz pracowała ze znanymi postaciami polskiej sceny muzycznej. Wsród nich byli m. in. Krystyna Prońko, Mietek Szcześniak, T.Love, Budka Suflera, Grażyna Łobaszewska, Krzysztof Kiljański, Kasia Kowalska, Natalia Kukulska, Monika Kuszewska, Piasek, a także Edyt Górniak, Maryla Rodowicz i Kayah. Beatę Bednarz można usłyszeć również na płytach tych i innych polskich wykonawców. Łącznie, Beata Bednarz śpiewała w ponad 70 albumach fonograficznych.

Również w produkcjach telewizyjnych można było słyszeć jej głos. Beata Bednarz przez lata współpracowała z Adamem Sztabą i jego orkiestrą znaną z przygotowania oprawy muzycznej między innymi do Idola, a także Tańca z Gwiazdami. Później pracowała także z orkiestrą Tomasza Szymusia. Głos Beaty Bednarz można usłyszeć również w czołówkach seriali. Przez kilka lat wraz z Lorą Szafran i Patrycją Golą tworzyły zespół „Big Stars”.

Osoby dziś w wieku około 20-30 letnim bez wątpienia pamiętają „Krąg życia” - piosenkę z Króla Lwa w wykonaniu Beaty Bednarz. Młodsi pamiętają piosenki z filmów Mój brat niedźwiedź 2 i Księżniczka i Żaba.

Beata Bednarz nagrała aż jedenaście solowych albumów. Wśród nich znajdziemy najpiękniejszą muzykę religijną pełną wiary i nadziei. W naszym sklepie dostępne są albumy Beaty Bednarz. Wśród nich znajdziesz najbardziej popularny - Beata Bednarz - Pasja Miłości.

Beata Bednarz Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów