Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Seria "Boże cytaty"

Informacja

Seria "Boże cytaty"

Dlaczego chętnie sięgamy po Boże cytaty?

Czytając książki często natrafiamy na inspirujące Boże cytaty i złote myśli, które pozwalają nam przetrwać trudny dnia. Poszukujemy ich także w Internecie, które występują głównie w formie kolorowych obrazków opatrzonych treścią. Boże cytaty w postaci skondensowanej dostarczają nam myśli, które zmobilizują nas do działania, a w chwilach zwątpienia postawią na nogi. Boże cytaty mają także wydźwięk motywacyjny – ich czytanie zachęca nas do wprowadzenia zmian w naszym życiu. 

Kto tworzy Boże cytaty?

Pismo Święte to oczywista skarbnica Bożych cytatów. Często wystarczy otworzyć Biblię na dowolnej stronie, by zaczerpnąć mądrości z tej świętej księgi. Oprócz Pisma Świętego źródłem Bożych cytatów są święci oraz myśliciele. Do najpopularniejszych autorów należą między innymi św. Augustyn, św. Franciszek z Asyżu, św. Teresa z Liseux czy św. Ojciec Pio. Chętnie sięgamy także po Boże cytaty stworzone przez polskich bożych wysłanników – św. Faustyny, ks. Jana Twardowskiego, kardynała Stefana Wyszyńskiego i papieża Jana Pawła II, którego liczne dzieła zawierają mnóstwo Bożych cytatów.

Zainspiruj się z książeczkami „Boże cytaty”

Książeczki „Boże cytaty” składają się z kilku serii, w których zawarto złote myśli przeznaczone na każdą okazję. Są to serie „O wartościach”, „Przesłanie” i „Wyznania”. Pierwsze z nich zawierają Boże cytaty odnoszące się do miłości, przyjaźni, mądrości, wiary, bogactwa, szczęścia, nadziei i czasu. Z kolei seria „Przesłanie” polecana jest osobom, które poszukują życiowych rad. W skład serii „Przesłanie” wchodzą następujące pozycje:

1. Gdy chcesz mieć dobre relacje z ludźmi

2. Gdy klękasz do modlitwy

3. Gdy chcesz żyć wiarą

4. Gdy masz zbyt wiele zajęć

5. Gdy szukasz Boga

6. Gdy potrzebujesz zachęty

7. Gdy jesteś niezdecydowany

8. Gdy szukasz prawdziwych przyjaciół

W naszym sklepie możliwy jest zakup pojedynczych książeczek serii „Bożych cytatów”. Można także nabyć cały komplet, w skład którego wchodzi 240 broszurek.

Książeczki z serii „Boże cytaty” – drobne upominki wywołujące uśmiech na twarzy

„Boże cytaty” to seria miniaturowych książeczek, które możemy wręczyć ulubionej osobie, dołączając je do bukietu lub czekoladek. „Boże cytaty” oprócz przekazania życzeń z okazji urodzin czy imienin to także doskonała forma okazania uczu .

Szczególnie polecamy „Boże cytaty – wyznania”, które składają się z następujących broszurek:

Niech Cię Pan błogosławi :)

Dziękuję za wszystko :)

Życzę wszystkiego naj:)

Życzę miłego dnia :)

Głowa do góry!

Dla mojej ukochanej :)

Dla mojego ukochanego :)

Wybacz…

W książeczkach „Boże cytaty” możemy zastosować dodatkową formę personalizacji – wystarczy na wewnętrznej stronie okładki nanieść odręcznie napisaną dedykację.

Cytaty na Boże Narodzenie

Oprócz Bożych cytatów często wykorzystujemy także inne, okolicznościowe myśli mające związek na przykład z okresem adwentu i Świąt Bożego Narodzenia. Cytaty na Boże Narodzenie możemy wykorzystywać przy kartkach wysyłanych do rodziny i przyjaciół. Cytaty na Boże Narodzenie pozwolą także na wspólne przeżywanie okresu Świąt, spędzonych na rozważaniach treści Pisma Świętego. 

Seria "Boże cytaty" Jest 25 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów