Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Okolicznościowe

Informacja

Okolicznościowe

Połączenie tradycji z klasą, czyli albumy okolicznościowe na ślub

Przepiękne albumy pamiątkowe - okolicznościowe, są doskonałym podkreśleniem uroczystego dnia ślubu. To utrzymane w pionowej lub poziomej orientacji księgi, posiadające miękką okładkę oraz kartki z błyszczącego papieru. Co znajdziemy w środku? Przede wszystkim miejsca na fotografie, własne napisy oraz różnorodne słowa ujęte ozdobnym pismem. Dodatkowym atutem jest możliwość dedykacji, a także pozostawione wolne miejsce, które wypełnić można indywidualnym akcentem.

Dobre słowo dla nowożeńców w albumach okolicznościowych ślubnych

Wewnątrz oraz na zewnątrz albumu pamiątkowego (okolicznościowego) znajdziemy piękne teksty, w tym cytaty o miłości, a także wierze katolickiej. Są to piękne akcenty przemieniające się z miejscami na wyjątkowe fotografie. Na albumach, tak jak i w środku nich, dostrzeżemy znane, inspirujące słowa, m.in.: „Jedno jest tylko w życiu szczęście: kochać i być kochanym." G. Sand.

Szeroka paleta kolorystyczna a albumy pamiątkowe - okolicznościowe dla Pary Młodej

Produkty zaliczone jako albumy pamiątkowe - okolicznościowe serwują rozpiętą paletę kolorystyczną oraz wiele różnorodnych motywów przewodnich. Możemy wyróżnić tu przede wszystkim element kwiatów, a w nich m.in. tulipany, róże czy storczyki tak jak i obecność fortepianu, kieliszków lub tortu ślubnego. Kolorystyka umożliwia nam wybór pomiędzy tradycyjną bielą czy écru, a także nowoczesnym pudrowym różem albo odcieniem błękitu nieba. Wszystkiego dopełniają widoczne na każdej okładce obrączki w różnorodnych kompozycjach.

Sprawdź również:

- Prezenty ślubne

- Albumy książkowe dla młodej pary

- Biblia na ślub

Okolicznościowe Jest 32 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów