Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Ręcznie robione

Informacja

Ręcznie robione

Albumy pamiątkowe na ślub wykonane odręcznie, z pasją i sercem

Albumy pamiątkowe ręcznie robione, to przepiękny prezent ślubny, który w całości został skonstruowany jedynie za pomocą ludzkich dłoni. Każda okładka pomimo zachowania schematu, odróżnia się indywidualnością oraz niepowtarzalnością. Te cechy powodują, że taki podarowany prezent będzie jedyny w swoim rodzaju, oryginalny oraz niezwykły. Tak jak wręczane laurki konstruowane przez dzieci i wręczane bliskim, tak albumy pamiątkowe na ślub, które wykonuje się handmade, będą podarunkiem pełnym serca i ciepła. Często mawia się, że prezent lepiej zrobić własnoręcznie niż go kupić, jednak nie każdy ma dar do m.in. origami czy rysowania, właśnie dlatego z pomocą przychodzi czyjś talent i pasja.

Inspirujące słowa oraz dedykacje w albumach ślubnych ręcznie robionych

Wewnątrz ręcznie wykonanych okładek albumów pamiątkowych na ślub, znajdziemy lekką i przyjemną w dotyku gramaturę papieru pokrytą przyjemnymi w odbiorze grafikami (np. obrączki czy serca). Poza wieloma inspirującymi treściami znajdziemy również miejsce na dedykację pod życzeniami, a także wiele mądrych przekazów i cytatów. Poza słowami i lekcjami dotyczącymi nie tylko szacunku i miłości znajdziemy też m.in.: wiele wolego miejsca na fotografie, podpisy, naklejki czy inne formy upamiętnienia dnia zawarcia ślubu. Całość prezentuje się bardzo schludnie oraz trwale. Pomimo tego, że wykonanie ręcznie może kojarzyć się z delikatnością produktów, albumy pamiątkowe np. „W dniu ślubu” - to bardzo wytrzymałe książki, które pozostaną pamiątką na całe życie.

Sprawdź również:

- Albumy książkowe dla młodej pary

- Albumy okolicznościowe na ślub

- Biblia na ślub

Ręcznie robione Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów