Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Aniołki

Informacja

Aniołki

Aniołki na chrzest to doskonała pamiątka

Sprawienie dziecku podobizny aniołka na chrzest do wspaniały pomysł na prezent. Ulokowana w pokoju małego katolika pamiątka już zawsze będzie przypominała o obecności wysłanego przez Boga Stróża. Dewocjonalia uzupełniające wystrój sypialni malucha pomogą także w zaznajomieniu go z istotą wiary w jakiej jest wychowywany. Niezwykle urokliwą propozycję stanowi ikona Anioła Stróża wykonana ręcznie na desce olchowej. Ta niebanalna ozdoba w cudowny sposób pozwoli uczcić wydarzenie jakim jest przyjęcie w krąg wiernych. Aniołki na chrzest sprawdzą się zarówno jako upominek dla chłopców, jak i dziewczynek. Dziecko już od pierwszych chwil będzie wodzić oczyma za kolorową dekoracją, która dodatkowo będzie łączyć się z niezwykłymi wspomnieniami.

Wizerunek aniołka na chrzest zaciekawi każde dziecko

Dzieci uwielbiają wywołujące pozytywne skojarzenia detale. Dlatego też, sprawiony maluchowi aniołek na chrzest z pewnością wywoła w nim ciekawość. To także doskonały powód do opowieści na temat miłości Bożej i opiekuna, jakiego wysłał do każdego z ludzi. Poszukując idealnego upominku możemy zdecydować się na ikonę, figurkę lub obrazek srebrny na chrzest przedstawiający właśnie anielskiego Stróża. Jedną z bardziej nowoczesnych propozycji jest rysunek na szkle opatrzony cytatem zaczerpniętym z modlitwy. Tego rodzaju podobizna aniołka na chrzest to wręcz idealny pomysł, gdy rozglądamy się za czymś nieco mniej tradycyjnym. Obrazek może zostać umieszczony na komodzie tuż przy łóżeczku dziecka, stając się integralną częścią wystroju, która już zawsze będzie przywodzić na myśl troskę, jaką otoczył go Stwórca

W naszym sklepie znajdziesz między innymi:

Albumy pamiątkowe na chrzest

Pamiątki Chrztu

Dewocjonalia na Chrzest

Odcisk bobasa

Aniołki Jest 69 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 69 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 69 elementów