Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Z zawieszką

Informacja

Z zawieszką

Pamiątka od serca w postaci aniołka z zawieszką na chrzest

Aniołek z zawieszką na chrzest to ozdoba, która zafascynuje każde dziecko. Dbałość o najmniejszy szczegół sprawia, że wszystkie z dostępnych modeli s a na swój sposób wyjątkowe, jednocześnie przywołując na myśl miłość Bożą. Kiedy zależy nam na personalizacji, możemy nabyć dla malucha wersję aniołka na zawieszce z tabliczką, na której widnieje imię. Opcja ta sprawia, że upominek nabiera jeszcze większego uroku. Dobrym pomysłem jest również nabycie aniołka-dziewczynki lub chłopca, co pozwoli na mocniejsze dopasowanie niespodzianki do malucha, którego pragniemy obdarować. Tutaj do wyboru mamy propozycje ozdobione kwiatami lub też tabliczkami z imieniem, czy modlitwą do Anioła Stróża. Prezent sprawiony ze szczerego serca przez całe życie będzie przywodzić dziecku na myśl osoby, które były z nim, gdy przyjmowało pierwszy sakrament, który na zawsze zjednoczył je z Bogiem.

Aniołek z zawieszką na chrzest, jako pełna uroku niespodzianka

Każdy pragnie, aby prezent jaki daje bliskiej osobie był dla niej wyjątkowy. Okazuje się, że sprawiony aniołek z zawieszką na chrzest doskonale spełnia ów oczekiwania. Jego pełna uroku forma urozmaicona radosnymi barwami z pewnością zaciekawi niejednego malucha. Co więcej, możemy zdecydować się na nabycie aniołka-chłopca z tabliczką, na której wypisana została modlitwa „Aniele Boży”, co w późniejszych latach zachęci małego katolika do jej odmawiania. Rodzice dziecka, któremu sprawimy w darze aniołka z zawieszką na chrzest poczują się niezwykle wzruszeni, natomiast sam maluch z zamiłowaniem będzie wysłuchiwał opowieści opiekunów, kierując ciekawe świata oczka w stronę ozdoby.

W naszym sklepie z dewocjonaliami znajdziesz między innymi:

Pamiątki Chrztu

Biblie na Chrzest

Odcisk bobasa

Albumy pamiątkowe na chrzest

Z zawieszką Jest 28 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów