Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Gipsowe

Informacja

Gipsowe

Aniołki gipsowe na chrzest idealne dla każdego dziecka

Bez znaczenia jest czy szukamy prezentu dla chłopca, czy dziewczynki – gipsowe aniołki na chrzest to doskonały pomysł. Ich niezwykle estetyczne wykonanie, oraz bogata gama kolorystyczna z pewnością umożliwi nam odnalezienie odpowiedniego modelu. Co więcej, do wyboru mamy także aniołki gipsowe na chrzest bezpośrednio nawiązujące do płci dziecka. Stąd też na przykład podobizna modlącej się dziewczynki-anioła utrzymana w odcieniach kremowych. Tak urokliwy upominek przez całe dzieciństwo będzie zachęcał obdarowaną osobę do skupienia się na codziennej rozmowie z Bogiem. Jednocześnie, podarowany przez bliskich gipsowy aniołek na chrzest stanie się pięknym uzupełnieniem sypialni malucha, który dzięki wesołej kolorystyce będzie przykuwał jego uwagę. Dzień wstąpienia w kręgi wyznawców wiary jest na tyle wyjątkowy, że bez wątpienia zasługuje na uczczenie go niebanalną pamiątką.

Aniołek gipsowy na chrzest upamiętni ten dzień

Szukając prezentu dla dziecka pragniemy, aby był jak najbardziej wyjątkowy. Gipsowy aniołek na chrzest to propozycja, która w oczywisty sposób będzie nawiązywać do okazji, jednak jego niebanalny wygląd sprawi, że maluch poczuje zainteresowanie. Różnorodne wersje podobizn anielskich Stróżów pozwalają nam na dobór modelu, który idealnie wpasuje się w gusta nie tylko nasze, ale i rodziców małego katolika, a w późniejszym czasie – również jego samego. Dla przykładu, gipsowy aniołek z harfą został wykonany z najwyższą starannością, tak by od najmłodszych lat zachwycać dziecko. Taki upominek na chrzest pomoże nam właściwie upamiętnić tę niezwykle istotną w życiu człowieka chwilę.

W naszym sklepie znajdziesz między innymi:

Dewocjonalia na Chrzest

Odcisk bobasa

Albumy pamiątkowe na chrzest

Pamiątki Chrztu

Gipsowe Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów