Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

ANIOŁKI

Informacja

ANIOŁKI

Anioły to istoty niebieskie, które istnieją po to, by wypełniać zamysły Boga. Wzmianki o nich można znaleźć już w Piśmie Świętym Starego Testamentu. Każdy z nas ma też swojego Anioła Stróża, który pośredniczy pomiędzy nami, a Panem Bogiem. Zgodnie z angelologią, czyli nauką zajmującą się pochodzeniem, imionami, a także funkcjami aniołów, Anioł Stróż strzeże człowieka, którym się opiekuje od narodzin, aż do śmierci. Co istotne, swojego Anioła Stróża ma każda osoba. Niezależnie od tego, jakiego jest wyznania. Również bezwyznaniowcy, ateiści i agnostycy posiadają swoich aniołów. Jeśli osoba, nad którą konkretny anioł sprawował pieczę, trafi do raju, to jej opiekun ma szanse na awans w anielskiej hierarchii. W naszej religii przyjęło też modlić się do aniołów słowami “...stróżu mój, ty zawsze przy mnie stój. Rano, wieczór, we dnie, w nocy, bądź mi zawsze ku pomocy. Strzeż duszy, ciała mego, Zachowaj mnie ode złego”. To niedługie wezwanie wyraża nasze nadzieje, które pokładamy w naszych Aniołach Stróżach.


Przyjęło się też sądzić, że Anioł Stróż jest podobny do osoby, której regentem został. Tym samym, często w naszej religii utożsamia się wizerunek anioła z człowiekiem. W związku z tym aniołki przypominają zarówno dzieci, młodych ludzi, jak i osoby zupełnie dorosłe. Te etapy przechodzą razem ze swoimi podopiecznymi. To także pozwala pogłębić więź z Aniołem Stróżem - w końcu często najlepiej rozumieją nas osoby znajdujące się w tym samym momencie swojego życia, co my. Aniołowie jednak różnią się od ludzi - są bytami uskrzydlonymi, co pokazuje, że rzeczywiście możliwe jest ich pośrednictwo pomiędzy nami, a Bogiem.

Anioł stróż figurka dla naszej pociechy - "….Ty zawsze przy nim stój…"

Figurki anioły - które oferuje nasza religijna księgarnia internetowa - to wyśmienity duchowy prezent dla najmłodszych i nie tylko. Anioł to majestatyczna postać, łącznik pomiędzy ziemskim światem a boskim rajem. "Ty zawsze przy mnie stój" tak modlimy się w cudownej rozmowie ze Swoim niebiańskim Stróżem. "Ty zawsze przy mym dziecięciu stój" - tego pragniemy dla naszej pociechy. Każdy z nas ma swojego Anioła Stróża, niech podkreśleniem tego będą ów anioły figurki. A nasza księgarnia to swoista "aniołki figurki - hurtownia" z dużym ich zbiorem, z różnymi słowami - klucz, wzniosłymi cytatami, możliwością wygrawerowania imiona dziecka etc.

Duchowy prezent dla dziecka na czas Chrztu Świętego czy czas Komunii Świętej - figurki aniołki i ich rola opieki nad maleństwem

Niech ta piękna chwila, gdy Chrzest Święty czy Komunia Święta zbliża się, będzie zachowana w duchowych pamiątkach. Anioł stróż figurka, mały aniołek czy wszelkie inne aniołki figurki niech będą wspomnieniem wzniosłych, religijnych momentów w życiu naszego malucha. Ale nie tylko. Aniołki niech towarzyszą naszemu dziecku w modlitwie, zabawie, podczas odpoczynku. Niech chronią i wzbogacają duchowo jego życie.

Aniołki na prezent

Ponieważ Anioł zaczyna swoją działalność w momencie, w którym przychodzimy na świat, dobrze jest zaopatrzyć w jego wizerunek młodego człowieka. Stąd też aniołki są znakomitą pamiątką chrztu, a także świetnym prezentem na Pierwszą Komunię Świętą. Istotne jest to, by aniołek wręczany młodemu dziecku, przypominał osobę w jego wieku. Dzięki temu, w swojej modlitwie dziecko będzie mogło bardziej się otworzyć, a także swoimi własnymi słowami prosić o wstawiennictwo u Boga.

Aniołki to też przepiękne prezenty na wszystkie inne okazje. Nie tylko dla tych, którzy wizerunku swojego Anioła Stróża jeszcze nie mają, ale również dla tych osób, które potrzebują czegoś, co pomoże im zwrócić się do Boga. W naszej ofercie znajdziesz Aniołki z tabliczkami, na których można wygrawerować imię osoby, którą konkretny Stróż ma się opiekować. To sprawi, że prezent będzie spersonalizowany, a także będzie przypominał obdarowanemu w chwilach zwątpienia, że cały czas ktoś nad nim czuwa. U nas znajdziesz także ikony i obrazki srebrne, a także medaliki, a także inne dewocjonalia z wizerunkami aniołków.

ANIOŁKI Jest 36 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów