Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Obrazki srebrne

Informacja

Obrazki srebrne

Najpiękniejsze obrazki srebrne na chrzest

Rozglądając się za idealnym upominkiem, warto rozważyć obrazki srebrne na chrzest. Ich niezwykle elegancka forma sprawdzi się doskonale na tę właśnie okazję. Rodzice będą mogli ulokować ową ozdobę tuż przy łóżeczku dziecka, dzięki czemu maluch dorastając będzie pamiętał o opiece, jaką obdarzył go Bóg. Do wyboru mamy wiele ciekawych propozycji. Każdy obrazek srebrny na chrzest został wykonany z pełną dbałością o efekt końcowy. Jedną z licznych możliwości stanowi wybór podobizny aniołów czuwających nad dzieckiem opatrzonej napisem upamiętniającym sakrament. Zewnętrzna warstwa srebra na dekoracji została pokryta zabezpieczającym lakierem, co przyczynia się do trwałości blasku. Tego rodzaju niespodzianka chwyci za serce całą rodzinę, budząc wspomnienia przy każdorazowym spojrzeniu w jej stronę.

Srebrny obrazek na chrzest pamiątką na całe życie

Najcenniejsze pamiątki to te, które otrzymujemy w prezencie od bliskich. Sprawienie dziecku pięknie wykonanego obrazka srebrnego na chrzest dostarczy całej rodzinie ogromu niezwykle wzruszających wspomnień. W zależności od preferencji możemy zdecydować się na zakup podobizny Anioła Stróża, Świętej Rodziny lub Maryi z Dzieciątkiem. Możliwy wybór sprawia, że prezent w postaci obrazka srebrnego na chrzest będzie jeszcze lepiej dopasowany do obdarowywanego. Portret Madonny tulącej swe dziecię przywiedzie na myśl nie tylko miłość Boga do człowieka, ale i rodzica do własnego potomka. Dzięki tej cesze, prezent nabiera szczególnego wyrazu.

W naszym sklepie z dewocjonaliami znajdziesz między innymi:

Pamiątki Chrztu

Biblie na Chrzest

Odcisk bobasa

Albumy pamiątkowe na chrzest

Obrazki srebrne Jest 124 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 124 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 124 elementów