Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Filmy

Informacja

Filmy

Świąteczne filmy - dla całej rodziny

Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim tradycja, zwyczajowe obrządki, rytuały rodzinne. Schematy piękne i niezmienne w swej postaci od lat, kultywowane przez kolejne pokolenia i przekazywane z dumą. W świętach Bożego Narodzenia to właśnie jest piękne, że są stałe i pozwalają na spędzenie wspólnego czasu z rodziną. To daje nam możliwość wyciszenia się i odpoczynku w gronie najbliższych. Dlatego nic w tym dziwnego, że w świąteczny czas życzymy sobie wspólnych filmowych wieczorów ze znanymi kinowymi świątecznymi filmami, które po któryś raz oglądamy - stają się one swego rodzaju kolejną świąteczną tradycją.

Niech w tym okresie na ekranach zagoszczą:

- świąteczne filmy familijne;

- świąteczne filmy animowane

- świąteczne komedie;

- świąteczne filmy o miłości, o przyjaźni;

- filmy na święta stanowiące klasykę kina i telewizji itp.

Poczuj magię świąt - filmy na święta i inne formy świątecznego odpoczynku

Czas świąt Bożego Narodzenia to radosny okres. Niech przepełniony będzie przede wszystkim wspólnym rodzinnym obcowaniem, rozmowami, kolędowaniem, wspólnym oglądaniem filmów świątecznych. Na wieczory dni świątecznych możemy zaplanować:

- wspólne, rodzinne kolędowanie. Wystarczą kolędy i śpiewniki, dużo radości oraz chęci i gwarantuję, że będzie wzniośle, świątecznie i zabawnie jednocześnie

- wspólne czytanie z naszymi pociechami: książki dla dzieci, książki na święta, książki religijne czy nawet pismo święte w cudownym wydaniu

- wspólne rozmowy, wspomnienia, oglądanie albumów z fotografiami;

- wspólne wieczory filmowe to również rewelacyjna opcja. Daje możliwość totalnego relaksu, zapomnienia o wszelkich problemach i skupienia się na chwili obecnej

Jakie filmy na święta?

Wybierz filmy wesołe, radosne, edukacyjne, historyczne w tematyce świątecznej, dla każdego z członków rodziny odpowiednie. Najlepsze będą świąteczne filmy o tematyce religijnej czy zabawne komedie świąteczne albo animowane, wesołe bajki.

Filmy religijne dla dzieci - edukacja i rozrywka w jednym. Jak przekazać dzieciom świąteczne treści religijne?

Czasem warto również pokazać dzieciom święta Bożego Narodzenia w wersji bardziej duchowej i religijnej . Niech poznają historię i wydarzenia sprzed naszej ery, które to stanowią zaczątek całej "świątecznej machiny" miłości i miłosierdzia oraz dobroci wobec bliźnich. Wybierzmy na świąteczne popołudnie czy wieczór, filmy religijne dla najmłodszych, które w fajny sposób przekażą historię Bożego Narodzenia. Jest to jeden ze sposobów na pogłębienie wiedzy najmłodszych na tematy duchowe.

Filmy Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów