Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Książki

Informacja

Książki

Książki na święta - poczuj magię świąt

Sięgnij po książki na święta, a one zagwarantują Ci głęboki duchowy, emocjonalny nastrój bożonarodzeniowy. Nic tak jak książka nie zapewnia skutecznego przekazania pewnych prawd, rozważań i interpretacji - zwłaszcza jeśli chodzi o duchowy wymiar. To właśnie książki o tematyce świąt bożego narodzenia mogą wprowadzić nas na wyższy poziom przeżywania tegoż okresu, ponad wszechobecną masową falę konsumpcjonizmu. Świąteczne książki, zarówno te opowiadające o tradycjach i historii świąt Bożego Narodzenia, ukazujące znaczenie religijne ów świąt, bądź też stanowiące zbiór kolęd czy modlitw, pomogą nam zrozumieć prawdziwy sens tegoż pięknego okresu w roku.

Świąteczne książki wprowadzą czytelnika w inny wymiar świąt

Tak to prawda. Pozwól sobie albo też podaruj swoim bliskim możliwość poznania innego wymiaru świąt, tego religijnego, pełnego miłości i miłosierdzia dla drugiej osoby. Książki na święta to podarek ponadczasowy, bo taka jest sama w sobie literatura. To także próba wyjścia poza pewne ramy nierzadko nadmiernego materializmu świątecznego. Książki świąteczne mają ważną cechę - do nich powraca się nieustannie, co roku, aby przypomnieć sobie o ważnych prawdach, dziejach czy zwyczajach. Pozwól sobie na duchowe przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia z książką religijną u boku.

Książki na święta - jaka tematyka jest najlepsza?

Proponujemy sięgnąć po książki świąteczne, które wprowadzą nas w cudowny czas Bożego Narodzenia, ale także skutecznie pozwolą nam zatrzymać się na chwilę w nieustannym pędzie dnia codziennego. Niech to będą świąteczne książki m.in. o następującej tematyce:

* święta rodzina jako podpowiedź dla współtworzenia pięknych relacji wewnątrz własnej rodziny

* rozważania na każdy dzień w oparciu o biblijne cytaty

* kazania na Boże Narodzenie

kolędymodlitewniki

* przykłady cudów w życiu wierzących osób

* świadectwa świętych i ich życie

*globalizacja, ewolucja, postęp świata w świetle wiary i wiele innych pozycji książkowych.

Książka jako prezent, czy to dobry wybór?

Jednym z najczęstszych wyborów, jakiego dokonujemy jest książka. To właśnie po nie sięgamy, choć i tu wybór nie jest łatwy. Można sięgnąć po książki o Bożym Narodzeniu samym w sobie, co jeszcze dodatkowo sprawi, że prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowy, bo bezpośrednio powiązany ze świętem, na który jest przygotowany. Książki na prezent bożonarodzeniowy mogą być jednak o bardzo przeróżnej tematyce, jednakże tematem, po który warto sięgnąć jest tematyka religijna, mająca głębokie przesłanie życiowe, dotyczące każdego naszego kolejnego dnia. Osoba obdarowana, wiedząc, że chcieliśmy ją uszczęśliwić, z pewnością będzie niezmiernie uradowana, co sprawi, że ona z dużym prawdopodobieństwem zrobi to samo. Książki na Boże Narodzenie są o tyle dobrym pomysłem, jako że są to przedmioty, po które możemy wracać wielokrotnie, nawet po kilkukrotnym przeczytaniu.

Dlaczego właśnie książka sprawdzi się na święta Bożego Narodzenia?

Książka jest uniwersalnym prezentem, który sprawdzi się w większości sytuacji i w przypadku większości osób. Książka na prezent bożonarodzeniowy jest wspaniałym wyjściem bez względu czy obdarowujemy syna, córkę, matkę, ojca, żonę, męża, babcię czy dziadka. Każdy będzie z pewnością zadowolony z prezentu w postaci książki. Książki religijne są wyjątkowym rodzajem książek bo traktują o wierze, w której większość Polaków jest wychowanych, a zatem jest ważną i znaczącą częścią naszego życia. Takie książki mogą też występować w postaci audiobooków, czyli książek mówionych, co również jest bardzo dobrym pomysłem, zwłaszcza dla osób, które wolą słuchać niż czytać. Szczególnym rodzajem książki jest Pismo Święte, które znaczy szczególnie dużo dla każdego katolika. Dla dzieci odpowiedniejsza będzie tutaj specjalnie dla nich napisana Biblia dla dzieci z większą ilością ilustracji. Ciekawa może okazać się Biblia w postaci komiksu. Biblia-komiks to bardzo nowoczesne podejście do pisania Pisma Świętego. Jednakże treści religijne warto przekazywać w jakikolwiek sposób.
W naszej ofercie zajdziecie przeróżne rzeczy związane z religią, jak filmy religijneaudiobooki religijne czy figurki przedstawiające aniołki.

Książki Jest 35 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów