Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Do samochodu

Informacja

Do samochodu

Różańce do samochodu – wyraz bliskości z Bogiem

Wielu wierzących kierowców decyduje się na nabycie różańca do samochodu, który stanowi bezpośredni wyraz ich więzi z Bogiem. Każdy z oferowanych modeli posiada specjalną pętelkę z elastycznej linki umożliwiającą zawieszenie na lusterku. Zawodowym kierowcom z pewnością spodoba się różaniec do samochodu ze świętym Krzysztofem, który jest ich patronem. Taki model stanowi także doskonały sposób na pielęgnowanie kultu przyjętych do Nieba osób.Bez względu na to, czy wyruszamy w długą podróż, czy po prostu jedziemy do pracy z pewnością przydadzą nam się dewocjonalia przywodzące na myśl Stwórcę, pozwalające jednocześnie poczuć się bezpiecznie. Uczyniony przed wyjazdem znak krzyża i szacunek oddany Bogu będą swoistą modlitwą o szczęśliwe dotarcie do celu.Różańce do samochodu to doskonały sposób na dbanie o bliskość z Ojcem w Niebie.

Różańce do samochodu – przypomnienie o obecności Stwórcy

Różańce do samochodu przypominają nam o obecności Boga w życiu codziennym. Zaprojektowane z myślą o zawieszeniu wewnątrz pojazdu dodatkowo umożliwiają modlitwę niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. Każdy z różańców do samochodu został stworzony z niezwykłą dbałością. Wśród wielu oferowanych modeli znajdziemy też taki, który został wykonany z prawdziwych pereł słodkowodnych. To zdecydowanie wyróżnia go na tle pozostałych. Oczywiście, wszystkie różańce do samochodu spełniają przede wszystkim jedną ważną rolę – wyrażają naszą nadzieję na opiekę Boską. Takie dewocjonalia to także wspaniały pomysł na prezent, nie tylko dla profesjonalnych kierowców. Z pewnością nasi bliscy ucieszą się z pięknego w formie różańca do samochodu, który będzie dowodził nadziei krewnych na bezpieczne pokonanie każdej trasy.

W naszej ofercie znajdują się również:

Drewniane różańce

Srebrne różańce

Różańce polskie

Bursztynowe różańce

Do samochodu Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów