Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

BRANSOLETKI

Informacja

BRANSOLETKI

Bransoletki religijne pozwalają podkreślić wiarę w Boga

Elementami garderoby oraz dodatkami podkreślamy swój styl, a nierzadko także nasze zainteresowania. Sięgając po bransoletki religijne podkreślamy silną więź łączącą nas z Bogiem. Ponadto religijne bransoletki są pewnego rodzaju symbolem opieki nad nami, podobnie jak medaliki. Szeroki wybór tych bransoletek pozwala dostosować je do naszych potrzeb oraz preferencji pod względem ich stylistyki.

Religijne bransoletki mogą pełnić także funkcję różańca

Wśród religijnych bransoletek wymienia się między innymi produkty wskazujące jedną dziesiątkę różańca. Przeważnie jest to dziesięć koralików, do których dołączony jest mały krzyżyk. Dzięki temu możliwe jest odmawianie modlitwy różańcowej niemal wszędzie, ponieważ zawsze mamy ze sobą mały różaniec w formie wygodnej bransoletki.

Sprawdź religijne bransoletki w sklepie internetowym Dystrybucji Katolickiej

Sklep internetowy Dystrybucji Katolickiej dysponuje bogatym asortymentem pod względem bransoletek religijnych. Do dyspozycji mamy między innymi bransoletki na delikatnych rzemykach, gumowe bransoletki religijne czy niezwykle eleganckie bransoletki ze stali nierdzewnej.

- Pismo święte

- Księgarnia katolicka

Eleganckie bransoletki religijne męskie

Religijne bransoletki męskie mają zdecydowaną formę eleganckiej biżuterii, którą można stosować zarówno do stonowanych, jak i casualowych stylizacji. Najczęściej spotykane są bransoletki religijne męskie w formie koralików tworzonych między innymi z onyksu. Bardzo dobrze sprawdzają się również bransoletki srebrne przypominające nieco bransoletę zegarka, które w wygodny sposób zapina się na ręce.

Bransoletki religijne srebrne sprawdzą się jako prezent dla bliskiej osoby

Srebrne bransoletki religijne są doskonałą propozycją na prezent dla bliskiej nam kobiety – mamy, babci czy siostry. Ich delikatna, stonowana stylistyka doskonale wpisuje się w wiele kobiecych stylizacji, wskazując jednocześnie na nierozerwalny związek z wiarą katolicką.

- Pamiątki Chrztu

- Dewocjonalia

Jak zapakować religijną bransoletkę na prezent?

Chcąc wręczyć bliskiej osobie religijną bransoletkę na prezent, warto jest zadbać o jej właściwą oprawę. Najprostszym sposobem jest wykorzystanie ozdobnej sakiewki z wygodnym ściągaczem w postaci cienkiego sznureczka. Dobrze sprawdzą się także pudełka, w których świetnie prezentują się religijne bransoletki srebrne czy te stworzone ze stali nierdzewnej.

Bransoletki religijne silikonowe – idealne dla dzieci i młodzieży

Religijne bransoletki sprawdzają się jako uzupełnienie stylizacji nie tylko w przypadku osób dorosłych, ale także i dzieci. Im dedykowane są silikonowe bransoletki religijne. Mnogość wzorów i kolorów sprawia, że dzieci chętnie będą je zakładały, na przykład podczas spotkań dziecięcych i młodzieżowych grup parafialnych.

- Filmy religijne

- Skarbczyk

Doskonałe w swej prostocie – religijne bransoletki drewniane

Poza wymienionymi powyżej rodzajami biżuterii religijnej chętnie wybierane są także drewniane bransoletki religijne. Najczęściej posiadają one szereg okrągłych koralików, ale na rynku dostępne są także drewniane bransoletki religijne z małymi portretami świętych.

BRANSOLETKI Jest 80 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 80 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 80 elementów