Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Ramki na zdjęcia

Informacja

Ramki na zdjęcia

Fenomenalna droga na dekorację wnętrz oraz upamiętnienie ważnej chwili - ramki na zdjęcia komunijne

Srebrna ramka na zdjęcia to piękny pomysł na upamiętnienie niecodziennych chwil związanych z Pierwszą Komunią Świętą. W ozdobnej ramie pokrytej prawdziwym srebrem próby 925 (tę najczęściej stosuje się w biżuterii) umieścimy zdjęcie standardowych wymiarów m.in. 13x18 cm oraz 9x13 cm w zależności od modelu, w orientacji poziomej lub pionowej. Dzięki przepięknym zdobieniom nakierowanym na Drugi Sakrament m.in. Jezus Chrystus, kielich z hostią czy dziewczynka przyjmująca Eucharystię, ramki na zdjęcia stanowią wyborną ozdobę każdego wnętrza. Warto dodać, że dodatki są grawerowane za pomocą cięcia laserowego, będąc tym samym srebrnym obrazkiem podkreślającym piękno I Komunii Świętej.

Bogaty wybór niezwykłych produktów srebrnych, czyli ramka na zdjęcie jako piękny prezent komunijny

Wśród wyjątkowych srebrnych ramek na zdjęcia komunijne, znajdziemy różnorodne oraz kuszące propozycje. W grupie pięknych, srebrnych produktów możemy wyróżnić m.in. ramki z serduszkiem. W delikatnie nakreślonym kształcie znajdziemy chłopca lub dziewczynkę przyjmujących Sakrament. Serduszko znajduje się wtedy po lewej stronie, a na górze ramy widnieje napis "Pamiątka I Komunii Świętej". Innym rodzajem są ramki na zdjęcia Valenti pochodzenia włoskiego, z tym samym wzorem, ale umieszczonym po prawej stronie. W nim umieszczono chłopca, dziewczynkę oraz Pana Jezusa, dodatkowo sama rama jest znacznie szersza, a serce nieco większe.

Bardzo lubianymi ramkami srebrnymi na zdjęcie komunijne, są produkty z kielichem oraz hostią idealnie podkreślające powagę tego pięknego dnia. Wśród ofert z takim wzornictwem zobaczymy także włoskie produkty, których charakteryzuje wysoka jakość oraz dbałość o szczegóły.

Polecamy również:

Różańce komunijne

Torby komunijne

Medaliki na komunię

Albumy na zdjęcia komunijne

Książki na komunię

Ramki na zdjęcia Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów