Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Magnesy

Informacja

Magnesy

Polecamy magnesy religijne

Magnesy religijne, które polecamy to ciekawy dodatek do już zgromadzonej kolekcji. Wiele osób zbiera tego typu przypinki, które można umieścić na przykład na lodówce. Nasze magnesy religijne przywołują wielkie postaci Kościoła oraz modlitwy, które warto znać. Z tego względu zachęcamy do wyboru ich jako prezentu dla bliskiej Ci osoby, którą chcesz powierzyć Bożej opiece. Proponujemy m.in. magnes Różaniec Święty dla dzieci, który zachęci najmłodszych do regularnej modlitwy. Kolorowy rysunek i słowa nawiązujące do mocy różańca to połączenie, które urzeknie każdą małą osóbkę.

Magnesy ze świętymi dla kolekcjonerów

Polecamy także magnesy ze świętymi, idealne dla kolekcjonerów. W naszej ofercie znajdziesz wiele interesujących i nowoczesnych w formie podobizn osób kanonizowanych, dlatego z pewnością znajdziesz wśród nich swojego patrona. Proponujemy m.in. magnes ze świętą Agatą o wymiarach 8,5 x 5,3. To ciekawy dodatek do wystroju wnętrza, który sprawdzi się także jako upominek lub pamiątka ważnej chwili - na przykład bierzmowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym zawarliśmy magnesy religijne różnego typu. Oryginalną propozycją są te w formie figurki ze świętym Krzysztofem.

Magnesy religijne upamiętnieniem wielkich osób

Magnesy religijne, które oferujemy to piękny sposób na upamiętnienie ważnych dla katolików osób. Mowa tu o świętych i błogosławionych, których zasługi są wspominane do dziś. Proponujemy m.in. magnes z kardynałem Stefanem Wyszyńskim - prymasem tysiąclecia. Jest to osoba, której pamięć jest kultywowana przez wiernych Polaków od wielu lat. W naszym asortymencie znajdziesz także magnesy religijne ze świętą Ritą, Filomeną oraz świętym Andrzejem. Tak unikalny gadżet spodoba się osobom w każdym wieku, szczególnie jeżeli lubią akcenty nieoczywiste, ale niosące ze sobą ważne znaczenie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz dla siebie magnes z modlitwą lub podobizną świętego, bądź też błogosławionego, który jest Twoim patronem.

Magnesy Jest 85 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 85 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 85 elementów