Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Kropidła i misy

Informacja

Kropidła i misy

Kropidła i misy - niezbędnik w każdej parafii

Polecamy kropidła i misy na wodę święconą, czyli niezbędniki w każdej parafii. Dostępne są różne warianty, w tym mosiężne, niklowane, stalowe. W naszej ofercie znajdziesz także kropidła drewniane z rączką. Misy na wodę święconą sprawdzą się również w domach wiernych, by służyć podczas wizyt duchownego, na przykład w czasie kolędy. Pasujące do siebie elementy znajdą zastosowanie w każdej świątyni, by należycie służyć w trakcie udzielania błogosławieństwa przez kapłana.

Dlaczego warto mieć kropidło i misę na wodę święconą?

Kropidło i misa na wodę święconą przydadzą się w domach wiernych, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Będą mogły zostać wykorzystane w czasie wizyty duszpasterskiej lub odwiedzin duchownego u osoby chorej. Kropidło i misa służą do przechowywania i rozprowadzania wody święconej, która znajduje się w każdym domu, w którym mieszkają osoby wyznania katolickiego. Z tego powodu warto zaopatrzyć się w naczynie, które pozwoli odpowiednio przechowywać dewocjonalium.

- Dewocjonalia

- Obrazki srebrne

Jakie kropidła oferujemy?

W naszej ofercie znajdziesz wiele kropideł i mis na wodę święconą. Każde jest solidne i odpowiednie do jej wykorzystywania w trakcie błogosławieństwa. Proponujemy kropidła mosiężne, chromowane, ze stali nierdzewnej. Niektóre z nich mają też drewniane rączki. Oferujemy kropidła różnej wielkości, dlatego z pewnością znajdziesz w naszym asortymencie model, który będzie jednocześnie łatwy do przechowywania i użytkowania, co jest wielkim atutem.

- Pismo święte

- Ikony

Misa na wodę święconą - jaką wybrać?

Misa na wodę święconą to niezbędny element w domu wiernych. Przyda się do błogosławieństwa, na przykład w trakcie kolędy. Proponujemy misy mosiężne, niklowane, chromowane w różnych odcieniach złota i srebra. To znaczne ułatwienie w przechowywaniu wody święconej, którą znajdziemy w każdym katolickim domu. Kropidła i misy z naszej oferty możesz dobrać tak, by stanowiły pasujący do siebie zestaw. Gwarantujemy wysoką jakość i precyzję wykonania, dzięki której posłużą Ci przez długi czas.

- Książki religijne

- Księgarnia katolicka

Naczynie na wodę święconą

W naszej ofercie znajdziesz naczynia na wodę święconą, w tym te wykonywane na zamówienie. Nasze produkty są solidne i trwałe, jednocześnie także eleganckie, dzięki czemu nadają się do przechowywania dewocjonalium. Kropidła i misyz naszego asortymentu to klasyczne modele, które zachwycają estetyką i praktycznością. To coś, co zdecydowanie warto mieć, szczególnie w dniu wizyty duchownego. Naczynia na wodę święconą to także sprawdzony sposób na jej należyte przechowywanie.

Wybierz najwyższą jakość

Zachęcamy do wyboru naszych kropideł i mis na wodę święconą. Są to przedmioty najwyższej jakości, eleganckie i praktyczne. Będą Ci służyć przez wiele lat, w trakcie każdej wizyty duszpasterskiej. Kropidła i misy na wodę święconą to elementy, które przydadzą się w każdym chrześcijańskim domu, by móc należycie przyjąć błogosławieństwo z rąk duchownego. Naczynia z mosiądzu, chromowane i niklowane idealnie sprawdzą się w tradycji katolickiej do przechowywania niezbędnej wody święconej.

Kropidła i misy Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów