Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Koronki

Informacja

Koronki

Wyjątkowa forma modlitwy – koronki różańca

Koronki różańca to niezwykle wyjątkowa forma modlitwy polegająca na powtarzaniu określoną ilość modłów w odpowiedni sposób. Najpopularniejszym przykładem jest zdecydowanie Koronka do Miłosierdzia Bożego, jednak w religii katolickiej można doszukać się wielu innych, z których każda umożliwia skupienie na rozmowie ze Stwórcą. Jako przykładowe koronki różańcowe można podać Koronkę Wyzwolenia, Koronkę za dusze zmarłych, czy Koronkę do Chrystusa Króla. Każda z nich dostępna jest w asortymencie w postaci instrukcji i dołączonego do niej sznura paciorków, które służą w czasie pacierza. Tak skompletowany zestaw można mieć zawsze przy sobie, dzięki czemu niezależnie od tego, czy znajdujesz się w domowym zaciszu lub też w dalekiej podróży – w każdej chwili możesz odmówić wybraną koronkę różańcową.

Koronki różańca – sposób na codzienną rozmowę z Bogiem

Każdy chrześcijanin codziennie rozmawia z Bogiem podczas modlitwy. Jedną z jej form są koronki różańcowe, które – w zależności od intencji z jaką zwracasz się do Stwórcy – nieco się od siebie różnią. Tutaj warto wspomnieć o Koronce do świętej Rity, która również występuje w zestawie z instrukcją, a sam różaniec przyjmuje formę bransoletki. Modlitwa ta stanowi prośbę przez stawiennictwo świętej Rity o odpuszczenie grzechów i ochronę przed złem. Skupienie się na odmawianiu każdej z koronek różańcowych pozwoli ci wzmocnić wiarę, która już znajduje się w twoim sercu.

Wzmocnienie wiary, dzięki odmówieniu koronki

W wierze chrześcijańskiej można znaleźć wiele różnych wersji koronek różańcowych. Dobierając je odpowiednio do składanych Ojcu w Niebie próśb możesz głębiej przeżyć samą rozmowę. W ofercie znajdziesz między innymi także Koronkę do Siedmiu Boleści, której sznur paciorków został zaprojektowany jako wygodna w użyciu bransoletka. Dzięki tej atrakcyjnej formie, będzie ona stanowić interesujący pomysł na prezent, na przykład z okazji przyjęcia sakramentu bierzmowania. Każdy chrześcijanin doceni praktyczną formę różańca oraz ogromny wpływ, jaki wybrana koronka ma na życie wiernych. Oczywiście, każdy z dostępnych zestawów sprawdzi się w tej roli, stanowiąc przy tym niezastąpioną pamiątkę. Niezależnie czy szukasz koronek różańcowych dla siebie, czy też dla bliskich – z łatwością dostosujesz modlitwę do zaistniałych potrzeb.

W naszej ofercie znajdują się również: Dziesiątki Różańca, Różańce do Samochodu, Różanieć Bransoletka, Polskie Różańce

Koronki Jest 38 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów