Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Aniołki

Informacja

Aniołki

Pięknie wykonane aniołki z alabastru, jako ozdoba o charakterze religijnym

Dewocjonalia zdobiące domy chrześcijan pomagają w utrzymaniu w pamięci wartości religijnych. Często spotykanym wśród nich motywem są anioły, które w ideologii Kościoła uznawane są za zesłanych przez Boga opiekunów ludzi. W ofercie można doszukać się wielu ich podobizn w postaci figurek, świeczników lub płaskorzeźb. W ostatniej kategorii dostępny jest przykładowo wizerunek aniołka czuwającego nad śpiącym dzieckiem. Motyw ten doskonale sprawdzi się jako dekoracja sypialni malucha wisząca tuż nad jego łóżeczkiem. Dzięki temu każde z dewocjonaliów nada się na upominek z okazji świąt, chrztu, czy pierwszych urodzin. Podobizna aniołka z alabastru stanie się cenną pamiątką, która już zawsze będzie zajmowała miejsce na półce, jako źródło cennych wspomnień.

Aniołki alabaster, które staną się cenną pamiątką

Uroczystości religijne często łączą się z obdarowywaniem bliskich. Starannie wykonane aniołki z alabastru doskonale sprawdzą się w tej roli. Chcąc sprawić krewnym elegancki upominek łączący się z wyznawaną wiarą, warto spojrzeć w stronę dostępnych dewocjonaliów w postaci świeczników, których minimalistyczny projekt wpasuje się w każde wnętrze. Wyboru można dokonać spośród wielu modeli, z których każdy cechuje niebanalny design. Aniołki z alabastru oświetlane przez światło świec wprowadzą niepowtarzalny klimat idealny na okoliczności, takie jak Święta Bożego Narodzenia, co zostanie docenione przez wszystkich domowników, szczególnie jeżeli dewocjonalia zostały wręczone przez ważne dla nich osoby.

W naszym sklepie znajdziesz między innymi:

Bibila Tysiąclecia

Biblia Rodzinna

Biblia Pierwszego Kościoła

Aniołki Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów