Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Figury

Informacja

Figury

Figury wielkanocne obrazujące radość ze Zmartwychwstania

Przyjęło się, że z okazji świąt dekorujemy domy. Doskonałą ozdobą każdego z pomieszczeń nawiązującą do Dnia Zmartwychwstania Pańskiego są figury wielkanocne. Wśród wielu dewocjonaliów dedykowanych Wielkanocy znajdziemy bogaty wybór figurek Jezusa Zmartwychwstałego i nie tylko. Baranek Wielkanocny może zdobić niejedną półkę w okresie tych niezwykłych świąt. Przykładem tego typu ozdoby jest drewniany świecznik przedstawiający właśnie Baranka Bożego. Ta pięknie wykonana malutka figurka wielkanocna doskonale wpasuje się w klasyczny wystrój panujący w domu. Do wyboru jest również figurka przedstawiająca Jezusa Zmartwychwstałego na tle groty wykonana na drewnopodobnej płycie. Dzięki niewielkim rozmiarom z łatwością ulokujemy obie ozdoby na biurku lub dowolnej półce w naszym mieszkaniu.

Figury wielkanocne – doskonały pomysł na upominek

Figury wielkanocne to niebanalny pomysł na barwne prezenty na Wielkanoc dla dzieci i dorosłych lubujących się w ozdobach wykonanych z najwyższą starannością. Figurka przedstawiająca Baranka na Wielkanoc nada całemu wnętrzu niepowtarzalnego świątecznego uroku. Zarówno najmłodsi, jak i ci starsi wyznawcy katolicyzmu docenią gest, jakim jest sprawienie urokliwej figury wielkanocnej w darze. Prezenty na Wielkanoc idealnie wpasowujące się w gust obdarowywanej osoby dają radość także komuś, kto przekazuje je bliskim. Figury wielkanocne mogą przedstawiać nie tylko Baranka, czy samego Jezusa Chrystusa. Wśród dostępnych modeli ozdób znajdziemy również inny pojawiający się symbol Wielkanocy – jajko przedstawione na drewnianym świeczniku. Warto przyozdobić dom z okazji Zmartwychwstania – odpowiednio dobrane ozdoby pomogą nam w pomnożeniu radości.

Figury Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów