Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Srebrne

Informacja

Srebrne

Różaniec srebrny – piękna pamiątka ważnych wydarzeń

Różańce srebrne wspaniale sprawdzą się jako pamiątka ważnych uroczystości, takich jak ślub, bierzmowanie, a nawet pierwsza komunia święta. Szczególnie, kiedy wybrany model zostanie opatrzony dedykacją. Każdy dostępny różaniec srebrny został wykonany z niezwykłą dbałością, która świadczy o jego jakości. Oczywiście, wszystkie posiadają odpowiednie certyfikaty i hologramy. Różaniec ze srebra z grawerem „Pamiątka od rodziców” będzie stanowił cenny nabytek dla naszego potomka, już zawsze przypominając mu naszej dozgonnej miłości. Zwieńczony krzyżykiem papieskim, posiada na awersie podobiznę Jezusa Miłosiernego. Decydując się na tego rodzaju upominek dla najbliższej nam osoby, wyrażamy jednocześnie nadzieję na wieczną opiekę boską, jakiej zazna obdarowywany ze strony Ojca w Niebie.

Srebrny różaniec – dowód miłości do najbliższych

Podarowanie krewnym różańca srebrnego może stanowić najpiękniejszy wyraz miłości za sprawą grawerunku. Ta wyjątkowa personalizacja sprawia, że niespodzianka przyjmuje jeszcze bardziej osobisty charakter . Przede wszystkim jednak, różaniec srebrny służy do podtrzymywania więzi łączącej człowieka z Bogiem. Mimo to, może on stać się cenną pamiątką już na zawsze. Blaszka z wyrytymi słowami „Z miłością dla mamy” plasuje różaniec ze srebra wysoko na liście udanych prezentów na okoliczności takie, jak Dzień Matki, czy urodziny. Z pewnością rodzicielka wyrazi swoją najszczerszą wdzięczność za tak trafny upominek. Oferowanych jest mnóstwo modeli, z których każdy posiada inną inskrypcję. Szukając odpowiedniego prezentu, który zagrzeje miejsce w sercach bliskich na dobre warto rozważyć sprawienie im własnego pięknie wykonanego różańca srebrnego.

Zobacz także:

Różańce drewniane

Różańce z bursztynu

Różańce

Srebrne Jest 21 produktów.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów