Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

KAPLICZKI

Informacja

KAPLICZKI

Kapliczki - prosty wyraz wiary

Kapliczki drewniane stawiane są w różnych miejscach - m.in. w ogrodach lub przy drodze. To piękny wyraz wiary, który zasługuje na uznanie. Wewnątrz konstrukcji umieszcza się figurkę przedstawiającą Świętych. Proponujemy Ci niezwykle elegancko wykonane kapliczki, wśród których z łatwością znajdziesz tę, która będzie mogła zdobić Twoją przydomową okolicę. Prosta drewniana konstrukcja otaczająca wizerunek Matki Boskiej lub samego Jezusa Chrystusa będzie codziennie przypominać Ci o modlitwie i wdzięczności za wszystko, czym obdarował Cię Stwórca.

Kapliczka maryjna - dowód szacunku dla Matki Bożej

Kapliczka maryjna to niewielki ołtarzyk, który pokazuje, jak bardzo kochasz Matkę Bożą oraz jak wielką żywisz nadzieję na Jej wstawiennictwo. Modlitwa odmawiana przed Jej wizerunkiem zostanie zaniesiona przed oblicze Boga Ojca. Polecamy kapliczki, takie jak model z ciemniejszego drewna, który pomieści figurkę o wysokości do 22 cm. Staranne wykonanie oraz duchowe znaczenie kapliczki to idealne połączenie, które stanowi atut proponowanej konstrukcji, odznaczającej się wielką wytrzymałością.

Kapliczki drewniane to powszechny znak Chrześcijaństwa

Kapliczki możesz spotkać w wielu miejscach. Ich powszechność sprawia, że każdego dnia wielu katolików ma w pamięci szczerą modlitwę, jak i wspomnienie o obecności samego Stwórcy w ich życiu. Zachęcamy do wyboru naszych kapliczek drewnianych i wzniesienia w wybranym miejscu znaku wyrażającego wierność Bogu.

Kapliczki przydomowe przypominają o modlitwie

Modlitwa przed kapliczkami przydomowymi to dla wielu chwila poświęcona rozwojowi duchowemu. Niezależnie od tego, jakie słowa wznosisz przed oblicze Ojca w Niebie, minimalistyczna konstrukcja będzie przypominać Ci o sile, jaką ma pacierz. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kapliczek, wśród których znajdziesz wariant z jasnego drewna, w którym z łatwością zmieścisz figurkę o wysokości do 13 cm. Niewielkie rozmiary konstrukcji sprawdzą się doskonale, zdobiąc podwórze przed domem. Dostępne są kapliczki o różnych wymiarach, co przyczynia się do korzystnej możliwości dopasowania ich do własnych potrzeb.

Kapliczki ogrodowe jako integralna część podwórka

Kapliczki ogrodowe są istotne dla chrześcijan, osoby, które je wzniosły odbierają je jako integralną część przestrzeni. Uczynienie znaku krzyża lub odmówienie krótkiej modlitwy staje się dla nich czymś oczywistym. Zapoznaj się z naszą ofertą i wzbogać swój ogród o subtelny dowód miłości do Boga i nadziei na Jego łaskę.

Kapliczki drewniane góralskie - elegancka oprawa dla wizerunku Świętych

Polecamy wysokiej jakości kapliczki drewniane góralskie, które staną się odpowiednio elegancką oprawą dla wizerunku każdego Świętego. W naszej ofercie znajdziesz pełne uroku modele, które wspaniale uzupełnią Twoje podwórze. Kapliczki wykonane z solidnego drewna są odporne na warunki pogodowe, dzięki czemu przetrwają zadowalająco długi czas. Każda z konstrukcji powstała z zachowaniem najwyższej staranności i dokładności, co stanowi ogromny atut.

KAPLICZKI Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów