Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Święci i Błogosławieni

Informacja

Święci i Błogosławieni

Święci i błogosławieni jako przykład cnót chrześcijańskich

Święci i błogosławieni stanowią dla chrześcijan wzór godny naśladowania. Chcąc ich należycie upamiętnić, wierni niejednokrotnie decydują się na zakup ich podobizn. W ofercie sklepu można znaleźć chociażby kropielnice z twarzami wyświęconych, które niektórzy katolicy decydują się umieścić w swoich mieszkaniach. Jedną z bardziej ozdobnych propozycji jest model, na którym widnieje wizerunek świętego Jana Pawła II i jego przyjaciela – kardynała Stefana Wyszyńskiego. Tego rodzaju akcesoria przedstawiające świętych i błogosławionych, wśród których można doszukać się również magnesów służą chrześcijanom w zachowaniu bliskości z Bogiem, dlatego każdy wyznawca wiary znajdzie wśród nich coś odpowiedniego dla siebie.

Podobizny świętych i błogosławionych z alabastru dopełnią wystrój chrześcijańskiego domu

Bez wątpienia do grona licznych dewocjonaliów należą także dekoracje przedstawiające świętych i błogosławionych z alabastru. Chrześcijanie często decydują się na ekspozycję wizerunku swoich patronów właśnie z ich pomocą. Figurki prezentujące podobiznę ważnych dla Kościoła osób wyświęconych mogą stać się cenną pamiątką wydarzeń takich jak bierzmowanie, kiedy to wierni dają świadectwo dojrzałej wiary. Wybór spośród dostępnych podobizn świętych i błogosławionych jest spory – są to przykładowo wizerunki świętych Franciszka, Huberta, czy błogosławionego Honorata. Minimalistyczne figurki mogą stać się stałym elementem wystroju domu, uzupełniając lub zastępując tradycyjne obrazy. Upamiętnienie w ten sposób świętych i błogosławionych przysłuży się domownikom, przypominając im o wartościach płynących z religii.

Święci i Błogosławieni  Jest 24 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów