Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Krówki

Informacja

Krówki

Krówki na Chrzest – tradycyjne polskie słodycze

Krówki na Chrzest to bardzo oryginalny pomysł. Uznawane za typowo polski przysmak opakowane w uroczysty sposób, będą świetnym dodatkiem. Uwielbiamy ich słodki smak i ciągnące wnętrze, stąd ich dodatkowa nazwa – ciągutki mleczne. Krówki na Chrzest tworzone są ręcznie lub w sposób zautomatyzowany z masła, cukru i mleka. Roztopione krówki są często wykorzystywane jako maska kajmakowa w ciastach, na przykład w wielkanocnych mazurkach. Szczególnym uznaniem cieszą się zwłaszcza w przypadku wyjątkowych okazji, jak. np. Chrztu Świętego, krówki produkowane i pakowane ręcznie. Krówki jako wyrób cukierniczy w wielu regionach są chętnie nagradzane, a kilka z nich jest wpisanych na listę produktów tradycyjnych. Takie krówki produkowane są z poszanowaniem tradycyjnych receptur i sposobów ich wykonania.

Krówki na Chrzest Święty z inspirującymi cytatami z Pisma Świętego

Wyjątkowy charakter naszych krówek na Chrzest to nie tylko ich smak, ale także inspirujące cytaty z Pisma Świętego. Delektując się smakiem krówek, możemy odkrywać, jakie Słowo Boże kryje każda z nich. Etykiety krówek dedykowanych na Chrzest posiadają opcję personalizacji, dlatego będą wyjątkowym upominkiem z okazji urodzin, imienin czy podniosłych uroczystości, takich jak Chrzest.

Szeroki wybór gramatur i rodzajów krówek na Chrzest

W naszym sklepie znaleźć można krówki w różnych gramaturach – od małych opakowań po krówki w opakowaniach zbiorczych, które przydadzą się jako uzupełnienie drobnych upominków. Krówki na Chrzest w postaci bombonierek pakowane w eleganckie pudełko będą ciekawą alternatywą dla klasycznych bombonierek. Krówki znajdujące się w naszej ofercie poza możliwością personalizacji posiadają również możliwość umieszczenia dodatkowego krótkiego tekstu z wybranym motywem. Takie słodkości będą miłą formą podziękowań za uczestnictwo w wyjątkowych chwilach, np. chrzcie świętym.

Krówki Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów