Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Krówki

Informacja

Krówki

Pierwsza Komunia Święta oczami dziecka, czyli słodkie cukierki polskiego pochodzenia - krówki

Wysokiej jakości cukierki krówki wyrabiane handmade (ręcznie), to idealny dodatek do prezentu na I Komunię św. Zastąpią typowe bombonierki, ale przede wszystkim bardzo zasmakują dzieciom i dorosłym. Zapakowane w niebieskie papierki wyroby cukiernicze to nie tylko smak, ale i jakość. Po otworzeniu niewielkiej dobroci zobaczymy różnorodne cytaty wypowiedziane przez osoby znane, a także ważne dla religii czy zaciągnięte z Pisma Świętego, będące odpowiednim podsumowaniem wiary dla dzieci pierwszokomunijnych.

Z okazji Pierwszej Komunii Świętej, dla dzieci proponujemy w szczególności ozdobne pudełko z kielichem. Bombonierka “Komunia” to zestaw 370 gramowy samych pyszności oraz inspirujących treści.

Słodka przyjemność zamknięta w dwóch słowach: Boże Krówki na Pierwszą Komunię Świętą

Krówki zwane “Bożymi” są w rzeczywistości pysznymi wyrobami cukierniczymi, które w przeciwieństwie do wielu firm, wyrabiane są ręcznie w niewielkiej, polskiej miejscowości, Wołomin. Tradycja powstawania cukierków zachowuje ich ciągłość oraz kruchość jednocześnie, sprawiając, że trudno się od nich oderwać. Dla dzieci przyjmujących Pierwszą Komunię św. pełnią rolę słodkich pyszności.

Manufaktura, pasja oraz kunszt połączony z artyzmem P. Alicji Kosakowskiej sprawił, że Boże Krówki Komunijne dzisiaj rozchwytywane są przez wiele osób. Cukierki te pełnią rolę bombonierek prezentowanych z różnych okazji, a na wiele z nich przygotowano specjalne pudełka jak np. serce na Walentynki. Każda partia cukierków charakteryzuje się wysoką jakością, pysznością oraz starannym zawinięciem w papier.

Polecamy również:

Różańce komunijne

Filmy na Pierwszą Komunię Świętą

Medaliki na komunię

Albumy na zdjęcia komunijne

Komunijne obrazki srebrne

Krówki Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów