Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

BIŻUTERIA RELIGIJNA

Informacja

BIŻUTERIA RELIGIJNA

Podkreśl swoją przynależność do wspólnoty Kościoła biżuterią religijną

Biżuteria religijna wyróżnia się na tle standardowej biżuterii, bowiem biżuteria chrześcijańska podkreśla nasze oddanie Bogu. Biżuteria religijna dostępna jest w wielu wariantach, które mają możliwość personalizacji. Wiele osób decyduje się na zakup biżuterii chrześcijańskiej, której można nadać unikalne cechy. Przykładowo na odwrocie wisiorka lub po wewnętrznej stronie bransoletki można umieścić krótką modlitwę, złotą myśl lub fragment Pisma Świętego. Biżuteria religijna posiada również aspekt praktyczny – różańce w postaci naszyjników, pierścionków lub bransoletek umożliwiają korzystanie z modlitwy różańcowej w dowolnym dla nas momencie.

Księgarnia katolicka

Pallotinum

Wyjątkowa biżuteria religijna damska

Biżuteria religijna damska dodaje kobietom elegancji w codziennej stylizacji. Kobiety gustują w pierścionkach, wisiorkach i bransoletkach, których nie może zabraknąć w damskim wyposażeniu. Najczęściej damska biżuteria religijna tworzona jest ze srebra lub złota, ale panie chętnie sięgają po biżuterię chrześcijańską wykonaną ze stali nierdzewnej, która jest odporna na czernienie i bezpieczna w kontakcie ze skórą. Damska biżuteria religijna z linii Rose of Sharon występuje w trzech odcieniach – różowego złota, srebra i złota. Wisiorki tej linii stylistycznej posiadają fragmenty Pisma Świętego, m.in. Księgi Izajasza, Listu do Koryntian, a także Listu do Filipian. Paniom z pewnością przypadnie do gustu biżuteria chrześcijańska z niezwykle efektownymi wisiorkami z wizerunkami świętej Rodziny, Matki Boskiej i świętej Rity.

Biblia dla kobiet

Okładki na Pismo Święte i paginatory

Wyróżnij się elegancką biżuterią religijną dla mężczyzn

Męska biżuteria religijna najczęściej tworzona jest ze srebra lub stali nierdzewnej, często w połączeniu z elementami skóry naturalnej lub ekologicznej. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się szeroki wybór męskiej biżuterii religijnej: wisiorki w kształcie krzyżyków, do których można dobrać łańcuszki, a także naszyjniki-różańce. Inną formą biżuterii religijnej męskiej są nieśmiertelniki, na których można umieszczać modlitwy, a także eleganckie bransolety dla mężczyzn.

Biżuteria chrześcijańska idealnym pomysłem na prezent

Biżuteria religijna to idealna propozycja na prezent z okazji urodzin lub imienin, a także z okazji ważnych wydarzeń – chrztu, komunii, bierzmowania i ślubu. Sprawiając dzieciom prezent w postaci biżuterii chrześcijańskiej, warto dopasować odpowiedni rodzaj biżuterii dla dziecka. Szczególnie sprawdzi się tutaj biżuteria religijna z wizerunkami aniołków, kolorowych krzyżyków, a także biżuteria z napisami „Jesus”. Biżuteria religijna doskonale sprawdzi się także jako upominek z okazji rocznicy ślubu. Na biżuterii religijnej można umieścić grawer z datą wydarzenia, a także informację od kogo pochodzi prezent. Biżuteria religijna zapakowana w eleganckie pudełko lub torebkę będzie prezentem, które zapadnie w pamięci na długi czas.

Ikony

Różańce

Pamiątki Chrztu

Pismo święte

BIŻUTERIA RELIGIJNA  Jest 122 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 122 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 122 elementów