Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Naszyjniki

Informacja

Naszyjniki

Naszyjniki religijne - biżuteria o przesłaniu chrześcijańskim

W naszej ofercie znajdziesz wiele estetycznie wykonanych naszyjników religijnych. Oferujemy biżuterię ze srebra, stali nierdzewnej, w kolorze żółtego i różowego złota. Naszyjniki religijne to biżuteria, która niesie ze sobą przesłanie o charakterze chrześcijańskim, pomaga w okazywaniu dowodu wiary. Jest to propozycja idealna dla kobiet, mężczyzn, dorosłych i dzieci. Naszyjniki religijne wspaniale sprawdzą się na prezent dla bliskich lub samego siebie. Dzięki nim zawsze będziesz pamiętać o obecności Boga w Twoim życiu i Jego opiece nad Twoim życiem.

Polecamy naszyjniki religijne srebrne

Polecamy wysokiej jakości naszyjniki religijne srebrne. Proponujemy wiele ciekawych motywów, które nawiązują do świętych, będących patronami nie tylko imienników, ale też m.in. osób trudniących się konkretnymi zawodami. Możesz wybrać model przypominający o Twoim wzorze do naśladowania. Naszyjniki religijne ze zawsze możesz mieć przy sobie. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na medalik szkaplerzny diamentowany z łańcuszkiem. To piękna pamiątka ważnych chwil dla katolika, która będzie zajmować miejsce nie tylko na szyi, ale też i głęboko w sercu wiernego, który otrzyma ją w prezencie od bliskiej osoby.

Naszyjniki religijne ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna to kolejny metal, z którego mogą być wykonywane naszyjniki religijne. Warto wspomnieć o jej wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia oraz o cenie, która jest niezwykle korzystna. W naszej ofercie znajdziesz naszyjniki religijne ze stali nierdzewnej, takie jak model ze Świętą Rodziną w kształcie serca. Ta propozycja nawiązuje do Ich wielkiej miłości, jaką obdarzyli siebie i cały świat. To doskonały pomysł na prezent dla ważnej dla Ciebie osoby. Sprawdzi się jako niespodzianka na chrzest, komunię lub urodziny.

Oferujemy naszyjniki religijne nawiązujące do Pisma Świętego

Polecamy także naszyjniki religijne nawiązujące do treści Pisma Świętego. Mowa tu o kolekcji Rose of Sharon, na którą składa się biżuteria ze stali nierdzewnej w kolorze srebra, żółtego i różowego srebra. Proponujemy na przykład naszyjnik religijny Wyjątkowa, na którego odwrocie został umieszczony werset Słowa Bożego pochodzący z Księgi Izajasza. Wariant ten ma regulowany łańcuszek o długości maksymalnej sięgającej 24 cm. Z pewnością subtelne naszyjniki religijne trafią w gust niejednej kobiety, która będzie nosić je z dumą i sentymentem.

Na prezent lub dla samego siebie

Nasze naszyjniki religijne możesz sprawić w prezencie bliskiej osobie lub też nabyć dla samego siebie. Jest to piękny, subtelny, ale wyraźny dowód wielkiej wiary, a w przypadku podarunku - także nadziei na opiekę Boską. Dlatego naszyjniki religijne to jedne z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych akcesoriów chrześcijańskich. Warto zwrócić uwagę m.in. na podobizny patronów - na przykład świętego Antoniego, czy świętej Rity. Możesz także sięgnąć po naszyjnik religijny z motywem krzyża lub gołębia symbolizującego Ducha Świętego.

Zobacz także:

Naszyjniki Jest 65 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 65 elementów