Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Pierścionki

Informacja

Pierścionki

Pierścionki religijne to piękna biżuteria

Pierścionki religijne, jakie znajdziesz w naszej ofercie to piękna biżuteria nawiązująca do wiary chrześcijańskiej. Idealnie sprawdzą się noszone na co dzień. Pierścionki religijne, które znajdziesz w naszej ofercie to nowoczesne podejście do kwestii związanej z akcesoriami sakralnymi. Zachęcamy do ich wyboru w roli prezentu dla kobiet w każdym wieku, bez względu na okazję. Nasze pierścionki religijne pomogą Ci upamiętnić chrzest, komunię, bierzmowanie lub dowolną inną okoliczność.

Pierścionki religijne różańce - dewocjonalia, które masz zawsze przy sobie

Bardzo popularnym wyborem wśród wiernych są pierścionki religijne w formie różańca na palec. Z dumą noszą je zarówno panie, jak i panowie. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości pierścionki religijne służące do odmawiania modlitwy, które zostały wykonane ze srebra. Tego typu obrączki mogą być bogato zdobione, na przykład cyrkoniami. Właśnie taki model znajdziesz w naszym asortymencie. Różaniec na palec możesz mieć przy sobie codziennie i w każdej dowolnej chwili pogrążyć się w jednej z najpiękniejszych modlitw chrześcijańskich.

Pierścionki religijne z aniołkami

Inną propozycją, na którą warto zwrócić uwagę, są pierścionki religijne z aniołkami. Je również znajdziesz w naszej ofercie. Tego typu ozdoby spodobają się szczególnie dziewczynom, które z pewnością docenią połączenie sakramentalności z biżuterią. Dostępne są pierścionki religijne w różnym stylu. Polecamy modele ze stali nierdzewnej, zdobione cyrkoniami lub koralikami. Każda z naszych propozycji prezentuje się równie efektownie. Ich zaletą jest także konstrukcja obrączki, która umożliwia dopasowanie jej obwodu do palca.

Polecamy pierścionki religijne z krzyżykiem

Kolejną opcją dostępną w naszym asortymencie są pierścionki religijne z krzyżykiem. Ten najważniejszy symbol wiary chrześcijańskiej z pewnością ułatwi Ci wyrażanie własnych przekonań. Co więcej, zawsze będziesz mieć w pamięci, że Jezus oddał za Ciebie życie, a teraz czuwa nad Tobą. Tego typu pierścionki religijne, do wyboru których zachęcamy prezentują się niezwykle subtelnie i minimalistycznie. Dzięki temu idealnie wpisują się w wartości katolickie. Bez wątpienia będą dla Ciebie na tyle wartościowe, że staną się stałym elementem Twojego wizerunku. To także doskonała alternatywa dla klasycznych medalików noszonych na szyi.

Wizerunek Maryi, który masz zawsze przy sobie

Proponujemy także pierścionek religijny z Matką Boską. Estetyczne wykończenie doskonale nawiązuje do szacunku, jakim wierni darzą Maryję. Pierścionki religijne z Jej wizerunkiem doskonale zastąpią medaliki. Modląca się Panienka, której podobiznę wykonano ze stali nierdzewnej, uosabia wartości chrześcijańskie. Pierścionki religijne w tym stylu polecamy jako prezent dla osób przyjmujących kolejny sakrament lub będących pod patronatem Matki Boskiej. To zdecydowanie coś więcej niż tylko ozdoba, to także wyraz wiary, miłości i prośby o wstawiennictwo, niezależnie od tego, z jaką sprawą zwracasz się do Stwórcy.

Zobacz także

Pierścionki Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów